Karma weterynaryjna dla kota

Karma weterynaryjna dla kota: specjalistyczne formuły na różne dolegliwości. Zdrowie kota pod kontrolą!

Bestsellery

Wyświetlanie wszystkich wyników: 2

Karma weterynaryjna dla kota – specjalistyczne żywienie w walce z chorobami

Jeśli Państwa zwierzę cierpi na różnego rodzaju choroby, to lekarz weterynarii może zalecić stosowanie specjalistycznej karmy. Stanowią one skuteczne wsparcie planu leczenia lub jego kontynuację, a także zapobiegają nawrotom choroby. Karmy weterynaryjne dla kotów powinny być podawane zgodnie z zaleceniami weterynarza i pod jego nadzorem. W naszym specjalistycznym sklepie internetowym Zoona.pl oferujemy suche i mokre karmy weterynaryjne dla kota, takich marek jak Hill’s, Purina, VetExpert, Carnilove czy Royal Canin. Wspólnie możemy zadbać o zdrowie i szczęśliwe życie kotów domowych.

Dieta weterynaryjna dla kota wspomaga leczenie

Karma weterynaryjna dla kota przeznaczona jest do leczenia różnych schorzeń, takich jak problemy z nerkami czy pęcherzem, a także problemy skórne, zwyrodnienia stawów, problemy z sercem i otyłość. Jeśli zwierzę zaczyna zachowywać się nienaturalnie, ma problemy z oddawaniem moczu lub kału, nie ma chęci do zabawy, wypada mu sierść czy się nadmiernie wylizuje bądź drapie, to nie wolno tego lekceważyć. Wizyta u weterynarza i przeprowadzenie badań kontrolnych pomogą w ustaleniu przyczyny i przyspieszą wdrożenie odpowiedniego leczenia. Dieta weterynaryjna dla kota może mieć charakter krótkotrwały bądź dożywotni.

Koty często zmagają się z niewydolnością nerek czy chorobami pęcherza. Karmy weterynaryjne dla kota będą zapobiegać tworzeniu się kamieni i kryształków struwitu. Poprawą działanie układu moczowego. Często zawierają minerały i witaminy, a także kwasy tłuszczowe omega-3, które dodatkowo wzmacniają cały organizm kota. W naszym sklepie karmy na niewydolność nerek pochodzą od takich producentów jak Hill’s, VetExpert czy Specific.

Mokre i suche karmy weterynaryjne dla kotów

Karmy weterynaryjne dla kota mogą mieć różną formę, wybór zależy od indywidualnych upodobań zwierzaka. Mokra karma weterynaryjna dla kota to propozycja niezwykle smaczna i aromatyczna. Kochają ją zwierzęta w każdym wieku, a szczególnie seniorzy i kocięta, które mogą mieć problem z gryzieniem twardych pokarmów. Duża zawartość wysokogatunkowego mięsa oraz brak zbóż sprawiają, że jest to doskonały wybór dla kotów zmagających się z alergiami pokarmowymi. Jest lekkostrawna i zawiera dużo wody, pomaga zrzucić zbędne kilogramy. Polecana jest także dla kotów z problemami trawiennymi i w okresie rekonwalescencji. Sucha karma weterynaryjna dla kota to wygoda podawania i szerokie spektrum działania, zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą. W naszym sklepie internetowym Zoona.pl znajdą również Państwo mleko zastępcze dla kociąt i przysmaki dla kotów, które uzupełnią codzienną dietę w witaminy, probiotyki oraz mikro- i makroelementy.