Mleko zastępcze dla kota

Mleko zastępcze dla kota: wsparcie dla najmłodszych. Rozwiązanie dla kociąt potrzebujących odżywienia, które przypomina naturalne mleko matki.

Bestsellery

Wyświetlanie wszystkich wyników: 8

  Mleko zastępcze dla kotów – mleko w proszku dla kota

  Kiedy małe kocięta są z jakiegokolwiek powodu pozbawione naturalnego pokarmu matki, należy jak najszybciej wprowadzić do ich diety kocie mleko zastępcze. W ofercie sklepu zoona.pl przygotowaliśmy najlepsze preparaty mlekozastępcze, dostarczające ważnych składników odżywczych. Zapewniają prawidłowy rozwój i wzrost kociąt, a podawane kocicom w czasie laktacji zwiększają u nich ilość wytwarzanego naturalnego pokarmu.

  Pełnoporcjowe mleko zastępcze dla kociąt

  Oferowane w naszym sklepie pełnowartościowe preparaty mlekozastępcze doskonale zastępują naturalny pokarm matki. Dostarczają lekkostrawnego białka i łatwo przyswajalnego tłuszczu, gwarantującego prawidłowy proces rozwoju młodych kociąt. Dostarczają im również energii, witamin i minerałów, które są niezbędne do prawidłowego przebiegu wielu procesów zachodzących w rozwijającym się młodym organizmie.

  Odpowiednio skomponowany skład dostarcza łatwo przyswajalnych substancji odżywczych, w tym ważnej dla kotów tauryny, która wspomaga pracę serca kota, przyśpiesza regenerację mięśni po wysiłku, a także wpływa korzystnie na wzrok.

  Mleko zastępcze dla kota nie tylko dla najmłodszych

  Mleko zastępcze dla kota służy zarówno dla młodych, niedawno urodzonych zwierząt, jak i dla ich matek, które z różnych powodów nie mają wystarczającej ilości naturalnego pokarmu. Podawanie kotkom w czasie laktacji pobudza wytwarzanie naturalnego pokarmu. Jeśli miot jest zbyt duży i kocica nie jest w stanie wykarmić wszystkich swoich młodych, kocie mleko zastępcze może także służyć jako pokarm uzupełniający. Ze względu na bogaty skład, mleko zastępcze jest również polecane dla dorosłych, ale osłabionych zwierząt w okresie rekonwalescencji kotów czy wzmożonego wysiłku, jako uzupełnienie diety złożonej z suchej i mokrej karmy dla kota.

  Mleko zastępcze dla kota kupią Państwo w różnych opakowaniach, które można dostosować do indywidualnych potrzeb oraz ilości karmionych kociąt. Oferujemy niewielkie saszetki o wadze 100 gram mleka w proszku dla kota, jak i puszki zawierające 800 gram preparatu mlekozastępczego do rozpuszczenia w wodzie.