Nerki

Nerki u psa suplementy wspierają zdrową pracę nerek. Ochrona i wsparcie dla kluczowego organu Twojego czworonoga z naszej oferty.

Bestsellery

Wyświetlanie wszystkich wyników: 11

  Nerki u psa suplementy – wspomaganie pracy nerek u psów

  Niewłaściwa dieta i brak ruchu to przyczyny niewydolności nerek u psów. W przypadku pojawienia się dolegliwości ze strony układu moczowego, koniecznie należy udać się do lekarza weterynarii, który zleci badania, a także pomoże ustalić właściwą dietę. Jeśli pomimo stosowania specjalistycznych karm, problemy z nerkami się utrzymują lub powracają, to warto sięgnąć po preparaty na nerki dla psa. Będą one wspomagać leczenie, a także działać profilaktycznie. Niewydolność nerek objawia się przede wszystkim chudnięciem, brakiem apetytu oraz wzmożoną częstotliwością oddawania moczu. Chore nerki to także nieświeży oddech, o zapachu amoniaku. Wszystkie niepokojące objawy należy zgłosić weterynarzowi, aby chronić zwierzę przed dodatkowymi dolegliwościami i chorobami.

  Suplementy na nerki dla psa – szeroki wybór preparatów na Zoona.pl

  W sklepie internetowym Zoona.pl oferujemy Państwu szeroki wybór preparatów witaminowych i suplementów dla psów, które wspomagają leczenie przewlekłej niewydolności nerek. Renalvet to kapsułki od firmy VetExpert, które zawierają chelator fosforu z aktywną witaminą D. Produkt należy podawać w trakcie posiłku, wspomaga on obniżanie wchłaniania fosforu, co wpływa na spowolnienie pogłębiania się choroby. Dawkowanie uzależnione jest od masy zwierzęcia, a kapsułki są smaczne i łatwe w podawaniu.

  Lespewet od firmy Eurowet to tabletki dla psów wspomagające pracę układu moczowego. Działają moczopędnie, zawierają przetworzone białko zwierzęce i węglan wapnia. Z kolei Biovico Insea w formie proszku stanowi karmę uzupełniającą dla psów cierpiących na przewlekłą chorobę nerek. Zawiera sole wapnia, wodorowęglan sodu, fruktooligosacharydy oraz ekstrakt z oliwki. Sole wapnia wiążą się z fosforanem, tworząc związki zmniejszające wchłanianie fosforu, co przyczynia się do kontrolowania hiperfosfatemii. Polifenole obniżają ciśnienie krwi i przeciwdziałają stresowi oksydacyjnemu. Bakterie enterococcus faecium poprawiają funkcjonowanie jelit i redukują produkcję metabolitów azotu. Dodatek witaminy C i B wspomaga regenerację krwi w następstwie chorób przewlekłych.

  Chore nerki u psa – co wybrać

  Preparatem, który jest wygodny w stosowaniu oraz skuteczny w walce z niewydolnością nerek, jest Virbac Pronefra. Produkt jest smaczny i chętnie przyjmowany przez zwierzęta, zawiera cały szereg składników, które utrzymują zrównoważoną pracę nerek. Węglan wapnia i węglan magnezu obniżają dostępność fosforu, a polisacharydy z rośliny astragalus utrzymują prawidłową budowę nerek. Chitosan wiąże toksyny mocznicowe w jelitach i chroni nerki, natomiast oligopeptydy dbają o właściwe ciśnienie krwi. Firma Vetfood oferuje produkt Nefroactive, dostępny w kapsułkach, który wspiera funkcje nerek i utrzymuje na odpowiednim poziomie jony sodu i potasu. Łączy w sobie ekstrakt z lespedeza capitata, chitosanu oraz węglanu lantanu. Produkt należy codziennie podawać zwierzętom, zgodnie z zaleceniami producenta.