Kot w domu

Kot w domu: nie tylko zwierzę, ale przyjaciel i kompan. Przynosi radość, spokój i chwile relaksu. Magiczne chwile z mruczącym towarzyszem.

Bestsellery

Wyświetlanie 1–36 z 54 wyników

  Kot w domu – wprowadzenie

  Kot w domu to nie tylko dodatek do rodziny, ale pełnoprawny jej członek, który wnosi do naszego życia wiele radości, ciepła i niezwykłych chwil. Te tajemnicze, niezależne i jednocześnie bardzo towarzyskie zwierzęta przez wieki zdobywały serca ludzi na całym świecie. Mruczenie kota siedzącego na kolanach po długim dniu pracy jest jednym z najprostszych, ale jednocześnie najbardziej kojących dźwięków, które można sobie wyobrazić.

  W kategorii Kot w domu znajdziesz wszystko, co niezbędne, aby zapewnić swojemu czworonożnemu przyjacielowi komfortowe i bezpieczne życie. Od legowisk, przez miski, aż po zabawki i akcesoria pielęgnacyjne – wszystko, co pomoże wam obu cieszyć się wspólnie spędzanym czasem. Ponadto, zdobywając wiedzę na temat potrzeb i zachowań kota, możemy lepiej zrozumieć jego potrzeby i stworzyć dom, w którym obie strony będą czuły się szczęśliwe i zadowolone. Kot w domu to przede wszystkim relacja oparta na wzajemnym szacunku, zaufaniu i miłości.

  Wyposażenie dla kota – co przyda się w domu?

  Nowy członek rodziny w postaci kota wiąże się zawsze z wielkimi emocjami. Trzeba jednak pamiętać, że zwierzę oprócz miłości, potrzebuje również wielu atrybutów i całej wyprawki. Należy bowiem zadbać o jego komfort, odpowiednie żywienie, pielęgnację skóry i sierści, miejsce przeznaczone tylko dla niego itp. W ofercie naszego sklepu internetowego znajdą Państwo wszystkie rzeczy potrzebne dla kota. Proponujemy wysokiej jakości karmy z dopracowanym składem, przysmaki, preparaty dla kotów przeciw pchłom, kleszczom i pasożytom, transportery, zabawki, miski, suplementy i witaminy dla kota, legowiska, żwirki i wiele innych.

  Wyprawka dla kotka – nowy kot w domu

  Bez względu na to czy macie Państwo w swoich domach malutkiego kotka czy dorosłego już osobnika – potrzebują takich samych sprzętów. Wyprawka dla kota co kupić? W trosce o komfort i kocią wygodę, stworzyliśmy m.in unikalne serie posłań. Legowiska tworzone są od podstaw przez właścicieli i pasjonatów zwierząt, a dzięki temu, że zostały poddane wielu testom jakościowym, możemy ręczyć za ich wytrzymałość i odporność. Wykorzystujemy najnowsze rozwiązania technologiczne, najlepsze materiały i wypełnienia. Wszystkie produkty wykonujemy z dbałością o najmniejszy detal. Staramy się również, żeby kolekcje stanowiły doskonałe uzupełnienie i były pewnego rodzaju ozdobą wnętrza.

  Podstawowe wyposażenie dla kota to również kuweta. W naszym sklepie znajduje się specjalny żwirek, czyli nieabsorbujące podłoże dla kotów. Dzięki takim właściwościom idealnie nadaje się do pobierania próbek moczu bez generowania stresu zwierzęciu. Nie można zapomnieć również o miskach, które są  jednym z podstawowych akcesoriów dla kota. Na naszej stronie internetowej zoona.pl znajdą Państwo szeroki wybór misek. Posiadamy klasyczne lub ceramiczne modele oraz specjalny dozownik karmy, a wszystko dostępne w różnych wariantach kolorystycznych.

  Niezbędne przybory dla kota

  Rzeczy potrzebne dla kota to także odpowiedni transporter. Jeśli często Państwo wyjeżdżają i nie chcą zostawić pupila samego, warto zainwestować w odpowiedni transporter dla kotów. Przyda się nie tylko w dalszą podróż, ale także w celu zabrania kota do weterynarza lub na mini wycieczkę. W naszym sklepie znajdą Państwo świetnej jakości transportery dla kotów. Do krótszych wycieczek idealnie sprawdzi się specjalna torba transportowa. Oferowane produkty wyróżniają się różnorodnością w rozmiarach, wzorach i kolorach, dlatego każdy znajdzie coś dla siebie i swojego małego przyjaciela. Jeśli transporter (lub przypadkowo kanapa, dywan czy jakakolwiek inna powierzchnia) zostanie przez kota ubrudzony lub zostanie w nim nieprzyjemny zapach, oferujemy także płyny i środki czyszczące o pięknych zapachach.