Skóra i sierść

Skóra i sierść kota: lustrzane odbicie zdrowia. Dbaj o blask i kondycję futra, wspierając skórę i chroniąc przed problemami Twojego mruczka

Bestsellery

Wyświetlanie 1–36 z 93 wyników

  Skóra i sierść kota – choroby skórne

  Wydawałoby się, że skóra i sierść kota nie potrzebują specjalnej pielęgnacji ze względu na regularne czyszczenie ich przez samo zwierzę. Okazuje się jednak, że zmiany skórne u kota nie są wcale taką rzadkością, a zapalenie skóry u kotów to bardzo uciążliwa dolegliwość. Zaniepokoić powinny nawet najmniejsze sygnały, które zostały przez Państwa zauważone. Przyczyny są różnorodne, choroby mogą być wywołane stosunkowo nie groźnymi pasożytami, albo być objawem poważnych schorzeń, których źródłem są nieprawidłowości wewnątrz organizmu. Dobrze jest więc wiedzieć jakie choroby skóry u kota mogą wystąpić i jak sobie z nimi poradzić. Na stronie internetowej naszego sklepu znajdą Państwo wiele przydatnych atrybutów i preparatów do dbania o piękną i zdrową sierść pupila. Oprócz tego, w ofercie znajdują się m.in produkty kosmetyczne, higieniczne i pielęgnacyjne np: szampony dla kotówzabawki dla kota, suplementy i witaminy, podstawowe wyposażenie każdego kociarza i wiele innych. Zapraszamy do zapoznania się z naszymi produktami!

  Witaminy dla kota na sierść – czyli jak dbać i pielęgnować?

  Problemy ze skórą lub sierścią mogą mieć rozmaitą etiologię. Bardzo często schorzenia wywołane są przez pasożyty lub grzyby, jednak inne drobnoustroje również mogą zaatakować wrażliwą skórę kota. Stosowanie preparatów przeciwpasożytniczych pozwoli na skuteczne zabezpieczenie zwierzęcia przed osiedleniem się niechcianych gości w postaci pcheł, kleszczy, świerzbowców czy roztoczy. Pomocne może być również użycie odpowiedniego szamponu nie tylko w celu pozbycia się wszelkich zanieczyszczeń z powierzchni skóry kota, ale także stworzenia bariery przeciwko drobnoustrojom i pasożytom. Preparaty dostępne w naszym sklepie internetowym zawierają specjalnie dobrane składniki pozwalające zachować integralność skóry jako bariery ochronnej oraz równowagę mikrobiologiczną.

  Skóra kota – wspomagające suplementy i karmy

  Wypadająca sierść u kota to zmora wszystkich właścicieli. Często zadają pytanie:co podawać na wypadanie sierści u kota? Choć co prawda zwierzę musi “zrzucić” nieco sierści przy zmianie pór roku, to jednak dzięki regularnemu wyczesywaniu wypadających włosków oraz stosowaniu preparatów pielęgnujących skórę i sierść kota, możliwe jest zminimalizowanie niechcianych kłaczków na dywanie czy kanapie. Warto również przyjrzeć się diecie pupila. Odpowiednio zbilansowane posiłki i podawanie suplementów są kluczem do pięknej, lśniącej i zdrowej sierści u kota. Na stronie zoona.pl w dziale: Witaminy dla kota znajdą Państwo wiele nowatorskich produktów, które wspomogą prawidłowe funkcjonowanie skóry i innych narządów wewnętrznych. Jest to możliwe dzięki połączeniu wielu substancji aktywnych o działaniu przeciwświądowym, przeciwalergicznym, przeciwzapalnym, antyoksydacyjnym oraz detoksykującym. To doskonały dodatek do wdrożonego przez lekarza weterynarii leczenia. Dzięki kompelksowym działaniom choroby skóry u kota domowego nie będą więcej problemem!