Przysmaki dla psa

Przysmaki dla psa: smaczne nagrody w jednym kęsie. Podaruj swojemu pupilkowi chwile radości i zachęć go do nauki dzięki naszym pysznym przysmakom.

Bestsellery

Przysmaki dla psa Baltica

Wyświetlanie 1–36 z 263 wyników

  Naturalne przysmaki dla psa – zdrowe przekąski dla psów

  Przysmaki dla psa to nieodzowny element psiej diety. Urozmaicają one pożywienie, a także przynoszą wiele pozytywnych efektów. Ułatwiają tresurę psa i stanowią niebagatelną nagrodę, dodatkowo zaspokajając ciągłą potrzebę żucia. Przysmaki dla psa mogą mieć różną formę — dostępne są w postaci kości czy smakowitych ciasteczek. Różnorodność smaków ułatwia dobranie smakołyków do indywidualnych upodobań zwierzęcia. W ofercie naszego sklepu internetowego Zoona.pl dostępne są naturalne przysmaki dla psa tzw. zdrowe przekąski, które chronią dziąsła i oczyszczają zęby psa z kamienia. Można je stosować po treningu, albo jako nagrodę za poprawnie wykonane polecenie.

  Smakołyki dla psów w każdym wieku i dla różnych ras

  Dobre przysmaki dla psa zawierają naturalne składniki, wspomagające jego rozwój. Redukują one stres i zajmują zwierzę gryzieniem. Zapewniają też właściwą higienę jamy ustnej i zapobiegają przykremu zapachowi. Przysmaki dla psa dentystyczne to na przykład smakołyki dr Seidel na świeży oddech. Neutralizują nieprzyjemne zapachy i stanowią pełnowartościową przekąskę, wzbogaconą w chlorofil, który hamuje rozwój bakterii rozkładających mocznik. Przeznaczone są dla małych, średnich i dużych psów. Z kolei mięsne przysmaki dla psa wzbogacone o skrzyp polny i cynk, poprawiają wygląd sierści i zapobiegają chorobom skórnym u psów.

  Przysmaki treningowe dla psa

  Przysmaki dla psa do tresury stanowią nagrodę za prawidłowe wykonanie poleceń i sprawiają, że zwierzak nie tylko chętniej słucha się właściciela, ale także wpływają na budowę pozytywnych relacji. Brit Training Snacks to przekąski-trenerki na jeden kęs, motywują zwierzę, są lekkostrawne i nie mają negatywnego wpływu na możliwości fizyczne psa. Przysmaki dla psa do treningu sprawiają, że zwierzę chętnie się słucha i wykonuje polecenia.

  Przysmaki dla psa z dobrym składem dostępne są w naszej ofercie. Serwując je swojemu pupilowi, dbają Państwo o jego kondycję, a także uzupełniają codzienną dietę o wysokiej jakości składniki mineralne i witaminy. Mięsne przysmaki dla psa to na przykład Chewies paski mięsne o smaku wołowiny. Nie zawierają żadnych sztucznych dodatków i można je stosować do nagradzania psów z alergią czy nietolerancją pokarmową.

  Mięsne kawałki to naturalne przekąski, które smakują niemal wszystkim zwierzakom. Mięso poddawane jest procesowi suszenia i zachowuje swoje prozdrowotne właściwości. Z kolei Chewies kosteczki jagnięce Mini będą odpowiednie dla psów mniejszych ras. Półwilgotne smakołyki są smaczne i aromatyczne. Zawierają dużo mięsa, antyoksydanty i L-karnitynę, dlatego doskonale nadają się do nagradzania zwierząt w każdym wieku — podczas treningów czy wspólnej zabawy. Innym przykładem smakołyków dla psów jest gryzak stomatologiczny z jadalnym nadzieniem marki Hartz. Produkt dedykowany psom ras miniaturowych zaspokaja naturalną potrzebę gryzienia, usuwając i ograniczając powstawanie kamienia nazębnego.

  Przysmaki dla psa tanio kupią Państwo w naszym specjalistycznym internetowym sklepie dla zwierząt Zoona.pl. Zapraszamy!