DOLFOS

Firma DOLFOS to znana i ceniona marka w świecie produktów dla zwierząt, która od lat specjalizuje się w dostarczaniu innowacyjnych rozwiązań dla zdrowia i dobrostanu naszych czworonożnych przyjaciół.

Wyświetlanie 1–36 z 115 wyników

  Sklep zoologiczny, który tworzą lekarze weterynarii, to miejsce wyjątkowe. Na zoona.pl znajdą Państwo szeroki wybór wysokiej jakości karm oraz preparatów wspomagających zdrowie i dobrą kondycję swojego pupila. W naszym sklepie nie mogło zabraknąć takiej marki jak Dolfos. Jest to z polska firma produkująca preparaty dla zwierząt. Istnieje na rynku od wielu lat, opracowując preparaty w oparciu o innowacyjne technologie i najnowsze badania. Produkty firmy Dolfos powstają przy współudziale specjalistów z zakresu żywienia zwierząt, lekarzy weterynarii, a także technologów. Dolfos witaminy wytwarzane są z najlepszych dostępnych surowców, które gwarantują dobre przyswajanie i zawierają składniki najwyższej jakości.

  Witaminy i suplementy diety dla psów w każdym wieku od Dolfos

  Dolfos witaminy dla psa to suplement diety przeznaczony dla szczeniąt i psów dorosłych. Uzupełnia on niedobory makro i mikroelementów oraz witamin. Specjalnie opracowana formuła odpowiada na potrzeby zwierząt, a także usprawnia cały szereg procesów życiowych. Ma korzystny wpływ na kondycję psa oraz jego skórę i sierść. Zwierzęta regularnie przyjmujące witaminy Dolfos szybko odzyskują piękny wygląd, pełnię sił i radość życia.

  Dolfos Arthrofos to produkt przeznaczony do leczenia stawów, zaburzeń ruchu na tle zmian chorobowych oraz ochrona obciążonych stawów z powodu nadwagi lub nadmiernego wysiłku fizycznego. Preparat ten może być również stosowany w profilaktyce intensywnego wzrostu szczeniąt lub starzenia się zwierząt dorosłych. Dolfos Arthrofos zawiera pochodzące z soli mineralnych i chelatów aminokwasowych mikroelementy, takie jak miedź, mangan, cynk czy jod. Wspomagają regenerację chrząstek, stymulują procesy metaboliczne oraz wzmacniają witalność i aktywność zwierząt. Ponadto, produkt ten zawiera L-karnitynę pomagającą utrzymać prawidłową wagę psa, co przyczynia się do naturalnej ochrony stawów. Harpagophytum procumbens ma działanie przeciwbólowe i przeciwzapalne.

  Dolfos Junior to produkt dedykowany dla szczeniąt i młodych psów. Jego zadaniem jest wspomaganie prawidłowego rozwoju zwierząt, zapewniając im pełnię sił na późniejszych etapach życia. Preparat powinien być stosowany jako uzupełnienie zbilansowanej diety, począwszy od trzeciego tygodnia życia zwierzaka. Specyfik zawiera cały szereg witamin, kwas nikotynowy, pantotenowy i foliowy. Jest w nim również wapń, fosfor, magnez, sód oraz całe mnóstwo makro i mikroelementów korzystnie wpływających na ogólną kondycję zwierzęcia.

  Dolfos Probiotic zawiera probiotyki i prebiotyki, które mają duży wpływ na prawidłowe funkcjonowanie przewodu pokarmowego. Środek ten przywraca naturalną florę jelitową i zapobiega problemom gastrycznym. Można go stosować w trakcie i po antybiotykoterapii, po odrobaczaniu, w zaburzeniach trawienia, w czasie podróży, czy przy zmianie diety. Zalecany jest dla zwierząt młodych i dorosłych. Jego składniki stabilizują florę jelitową, bez podrażnień, dlatego Dolfos Probiotic jest całkowicie bezpieczny dla każdego zwierzaka.

  Dolfos Multical zawiera witaminy i aminokwasy, które poprawią kondycją psów, a szczególnie suk w okresie ciąży i laktacji. Specjalnie dobrany skład ma zachowane idealne proporcje i ilości zapobiegające zaburzeniom przemiany materii, zwiększające odporność czy zwiększające zdolności rozrodcze. Przekonajcie się sami, że produkty marki Dolfos są skrojone na miarę potrzeb Państwa pupila!