Testy diagnostyczne

Kompleksowe testy dla zwierząt. Dokładna diagnoza zdrowia Twojego psa i kota. Dbaj o ich zdrowie z nami – pewność każdego wyniku

Bestsellery

Wyświetlanie wszystkich wyników: 25

  Testy dla zwierząt

  W tej zakładce znajdziesz różnorodne testy przeznaczone dla Twojego zwierzaka. Dzięki nim będziesz mógł szybko i skutecznie określić stan zdrowia swojego pupila, a także wczesne wykrycie ewentualnych chorób, co jest kluczem do ich skutecznego leczenia.

  Test pobierania moczu kota Pozwala na dokładną analizę moczu Twojego kota, która może dostarczyć cennych informacji na temat jego zdrowia nerek i układu moczowego.

  Test na obecność pasożyta jelitowo-biegunkowego Wykorzystywany do diagnozy obecności pasożytów, które mogą powodować poważne schorzenia układu pokarmowego u zwierząt.

  Test do wykrywania antygenów wirusa panleukopenii w kale kotów Pozwala na wczesne wykrycie tego groźnego dla kotów wirusa, dzięki czemu można szybko podjąć odpowiednie działania lecznicze.

  Test na zakaźne zapalenie wątroby u psów Pomocny w diagnozowaniu tej poważnej choroby, która może mieć fatalne skutki dla zdrowia Twojego psa.

  Test na wirus jelitowo-biegunkowy psów CCV Ag Dedykowany do szybkiego wykrywania wirusa jelitowo-biegunkowego u psów, który może powodować poważne problemy z układem pokarmowym.

  Nosówka / adenowirus / grypa psów Ten kompleksowy test pozwala na diagnozę trzech różnych chorób zakaźnych, które mogą atakować Twojego psa, zapewniając pełen zakres diagnostyki w jednym.

  Szybki test diagnostyczny na parwowirozę psów SelfLab CPV Ag Pozwala na ekspresowe wykrycie parwowirozy, jednej z najgroźniejszych chorób wirusowych atakujących psy.

  W tej kategorii znajdziesz praktycznie wszystkie niezbędne testy, jakie można wykonać u zwierząt. Dbaj o zdrowie swojego pupila z nami!