Krople na pchły i kleszcze dla kota

Krople na pchły i kleszcze dla kota: skuteczna ochrona przed pasożytami. Bezpieczne i łatwe w użyciu rozwiązanie dla zdrowia Twojego mruczka.

Bestsellery

Wyświetlanie wszystkich wyników: 12

  Krople na pchły i kleszcze dla kota. Chroń swojego futrzaka przed pasożytami

  Jeżeli chcesz zadbać o zdrowie swojego czworonoga, musisz chronić go przed pasożytami zewnętrznymi, czyli musisz zaopatrzyć się w Krople na pchły i kleszcze dla kota. Krople na pchły i kleszcze dla kota to jedne z najpopularniejszych i najczęściej wybieranych preparatów. W sklepie Zoona.pl dostaniesz najlepszy płyn na kleszcze dla kotów od renomowanego producenta. Oczywiście oferujemy także inne preparaty, które skutecznie ochronią Twojego zwierzaka. Mamy m.in. żele, pasty czy tabletki. Znajdziesz u nas także skuteczne i niezawodne obroże przeciw pchłom i kleszczom dla kota.

  Samo to, że musisz zadbać o wysoki poziom ochrony przeciw pchłom i kleszczom dla kota, nie budzi wątpliwości. Kleszcze są pasożytami prenoszącymi groźne choroby odkleszczowe (np. anaplazmoza, hemobartonelloza, erlichioza, borelioza, babeszjoza). Pchły natomiast powodują dyskomfort, świąd, bakteryjne zakażenie skóry, a nawet anemię i zakażenie tasiemcem, którego można zwalczyć przez tabletki na pasożyty dla kota.

  Jak działają krople na pchły dla kota?

  Jeżeli wybierzesz krople dla kotów na pchły i kleszcze od renomowanego producenta, będzie to środek skuteczny i bezpieczny dla zwierzęcia. Krople na pchły dla kota są preparatami typu spot-on. Oznacza to, że zawierają w sobie substancję czynną, która szybko wchłania się do naskórka i tworzy powłokę ochronną, zabijając pasożyty bytujące w sierści kota. Jednocześnie są one bezpieczne dla czworonoga, ponieważ tylko w niewielkich ilościach wchłaniają się do organizmu zwierzęcia.

  Krople przeciw pchłom dla kota zawierają w sobie m.in. imidakloprid. Ten składnik aktywny pozostaje na złuszczającym się naskórku i wypadającej sierści kota, zabijając tym samym larwy pcheł w domu, które giną już w ciągu kilkunastu minut.

  Krople na pchły dla kota – skutki uboczne

  Jeżeli stawiasz na krople na pasożyty dla kota, wybieraj preparaty dedykowane wadze swojego pupila. Niech będą to środki od sprawdzonych dostawców, najlepiej z linii weterynaryjnych produktów leczniczych przeznaczone dla zwierząt. W ofercie sklepu Zoona.pl znajdziesz skuteczny, ale i bezpieczny płyn na kleszcze dla kota.

  Pamiętaj też, że zachowanie kota po kroplach na pchły może być różne. Jeżeli kot poliże miejsce aplikacji, możliwe są ślinotok czy wymioty. Zdarza się też tymczasowe odbarwienie futra, miejscowe wyłysienie, zaczerwienienie czy świąd. Sierść może mieć też przetłuszczony wygląd.

  Krople na pchły dla kota Fiprex – opinie o najlepszych kroplach na pasożyty dla kota

  Jeżeli decydujesz się na krople na kleszcze dla kota, opinie powinny być tym, co jest decydujące dla wyboru preparatu. W naszej ofercie znajdziesz m.in. kropelki na kleszcze dla kota Fiprex. To naprawdę skuteczne krople na kleszcze dla kota zawierające w sobie fipronil – insektycyd i akarycyd. Te znakomite krople przeciw kleszczom dla kota zabijają pasożyty w ciągu od 24 do 48 godzin, utrzymując skuteczną ochronę nawet do 4 tygodni. Przed kolejną inwazją pcheł kot jest chroniony jeszcze dłużej, ponieważ przez 8 tygodni.

  Jesteśmy przekonani, że w naszej ofercie znajdziesz doskonałe krople na pchły i kleszcze dla swojego kota. Pamiętaj też, że przed pasożytami chronią obroże od kleszczów. Mamy też specjalne środki, w tym tabletki dla kota na pasożyty wewnętrzne (np. tasiemiemce, glisty).