Czyszczenie zabrudzeń, usuwanie zapachów

Czyszczenie zabrudzeń i usuwanie zapachów kota: kluczowe produkty dla higieny. Skuteczne rozwiązania dla środowiska domowego.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 6

  Neutralizator zapachu moczu kota, czyszczenie zabrudzeń po kotach

  Neutralizacja zapachu kota to temat, który dotyczy zarówno właścicieli małych kotków, jak i dorosłych osobników. W naszym sklepie internetowym Zoona.pl znajdą Państwo szeroki asortyment środków, dzięki którym czyszczenie zabrudzeń i usuwanie zapachów kotów będzie o wiele łatwiejsze. Neutralizator zapachu moczu kota pomaga usunąć nieprzyjemną woń ze wszystkich miejsc w domu. Oczywiście mogą Państwo skorzystać z domowych sposobów, jednakże dobrej jakości środek do czyszczenia kociego moczu będzie rozwiązaniem o wiele lepszym pod względem skuteczności, ekonomii oraz funkcjonalności. Zachęcamy do zapoznania się z wyselekcjonowanym przez nas asortymentem.

  Usuwanie zapachu kota – odświeżające koraliki do kuwet

  Jak pozbyć się zapachu moczu kota w naszym domu? Jednym z produktów cieszących się w naszym sklepie dużą popularnością są odświeżające koraliki do kuwet, których zadaniem jest usuwanie zapachu moczu kota. Jest to produkt rewolucyjny, zapewniający utrzymanie świeżego zapachu zarówno w samej kuwecie, jak i w jej otoczeniu. Co ważne, jest to produkt możliwy do użytku na wszystkich rodzajach żwirków. Nie zawiera szkodliwych substancji toksycznych, co jest świetną wiadomością dla każdego miłośnika zwierząt. W naszym sklepie znaleźć można odświeżające koraliki do kuwet w wielu wariantach zapachowych. W czasie wymiany żwirku warto zastosować pochłaniające nieprzyjemny zapach chusteczki do czyszczenia kuwety.

  Neutralizacja zapachu kota na dużych powierzchniach

  Jak zlikwidować zapach kota w domu?

  W walce z najbardziej uciążliwymi zapachami pomóc mogą specjalne płyny i eliminatory. W naszym sklepie Zoona.pl zadbaliśmy o bogaty asortyment preparatów. Oferujemy między innymineutralizator zapachu moczu kota, czylipreparat do usuwania zapachu moczu kota, uniwersalny płyn do podłóg do mieszkań i domów, w których zamieszkują zwierzęta oraz bardzo wydajne koncentraty do rozpuszczania w wodzie, które można używać na wielu powierzchniach. Są to środki, za pomocą których usuną Państwo najbardziej uciążliwe i długo utrzymujące się nieprzyjemne zapachy odzwierzęce. Idealne do stosowania na podłogi, ściany, do klatek, wybiegów oraz bud. Sprawdzą się zatem również wówczas, gdy członkiem rodziny jest pies, królik czy świnka morska.

  Pozostały asortyment dedykowany dla miłośników kotów

  Usuwanie zapachu kociego moczu to tylko jedno z wielu wyzwań, z jakimi musi zmierzyć się osoba posiadająca kota. Oznacza to, że oprócz środków, które „zjadają” białko oraz kryształy kwasu moczowego, całkowicie usuwając plamy i nieprzyjemne zapachy, do Państwa dyspozycji pozostawiamy także inne akcesoria i preparaty do higieny dla kotów. Na szczególną uwagę zasługują odstraszacze i repelenty dla kotasuplementy diety i witaminy dla kotów, środki do higieny i pielęgnacji, zabawki oraz wiele więcej. Borykają się Państwo z problemem pcheł, kleszczy lub pasożytów? Dostępne w naszym sklepie pianki, spraye, szampony czy emulsje z powodzeniem poradzą sobie z tym problemem.