Schorzenia wątroby u kota

Schorzenia wątroby u kota karmy weterynaryjne dla kotów, dedykowane dla zdrowia wątroby i prawidłowej jej funkcji. Ochrona i wsparcie dla kota.

Bestsellery

Wyświetlanie wszystkich wyników: 5

  Karma na wątrobę dla kota – jak karmić kota z chorą wątrobą?

  Jeśli u kota występuje nieuzasadniona utrata wagi, zmniejszony apetyt, rozwolnienie, wymioty, przyjmuje większą ilość płynów, czemu towarzyszy obfite oddawanie moczu, to znak, że należy udać się niezwłocznie do lekarza weterynarii, gdyż może to oznaczać chorą wątrobę u kota. Zaburzenia pracy wątroby należy szybko zdiagnozować i wdrożyć odpowiednie leczenie. Mokra karma dla kotów z chorą wątrobą jest lekkostrawna i wspomaga trawienie, tak aby maksymalnie odciążyć wątrobę i zapobiegać powstawaniu nieodwracalnych uszkodzeń. Co prawda wątroba ma zdolność regeneracji, jednakże zbyt późne wykrycie schorzenia może doprowadzić do żółtaczki i innych poważnych schorzeń.

  W sklepie internetowym Zoona.pl oferujemy wysokiej jakości produkty, stworzone z myślą o kotach, w tym także karmy na wątrobę dla kota takich marek jak Hill’s, Purina czy Specific. U nas kupią Państwo także karmy weterynaryjne dla kota oraz inne produkty i artykuły dla kotów. Zapraszamy do zapoznania się z naszą pełną ofertą!

  Objawy i leczenie chorób wątroby z karmą na wątrobę dla kota

  W sklepie internetowym Zoona.pl dostępna jest karma dla kotów chorych na wątrobę, z zaburzeniami funkcji wątroby, encefalopatią wątrobową, stłuszczeniem wątroby (z encefalopatią lub z pierwotną chorobą wątroby) i chorobami serca. Działa poprzez wyrównanie niedoborów, występujących powszechnie w chorobach wątroby. Zmniejsza obciążenie wątroby. Karma dla kotów z problemami wątroby charakteryzuje się wysokim poziomem energii, uzyskanym z tłuszczu, dzięki czemu zapobiega nadmiernemu katabolizmowi białek. Leczenie objawów dolegliwości wątrobowych powinno być poprzedzone diagnostyką i wdrożone pod okiem lekarza weterynarii. Czas terapii jest w głównej mierze uzależniony od możliwości regeneracyjnych tkanki wątrobowej. W przypadku przewlekłej niewydolności wątroby, karmę można stosować nieprzerwanie, do końca życia zwierzęcia.

  Mokra karma dla kotów z chorą wątrobą – składniki wysokiej jakości

  Karma dla kotów chorych na wątrobę powinna zapewniać wysoki poziom energii, aby pomóc utrzymać pozytywny bilans energetyczny. Wyróżnia się również dostosowanym poziomem białka, aby pomóc zredukować gromadzenie się toksyn i zachować funkcję wątroby. Oczywiście karma na wątrobę dla kota musi być smakowita, tak aby wspierać jedzenie i zapobiegać niedożywieniu.

  Obniżony poziom białka i sodu, wysoka zawartość składników ułatwiających przyswajanie pokarmu oraz naturalne źródła witamin dla kotów i lekkostrawnego białka wspomagają rekonwalescencję po zatruciach i regenerację wątroby.

  Podstawowe żywienie warto dodatkowo uzupełniać o witaminy i suplementy diety na wątrobę dla kota, które również znajdą Państwo w sklepie Zoona.pl. Zapraszamy!