Serce

Leczenie chorób serca u psa wspomagają suplementy zawierające taurynę, witaminy i inne substancje odżywcze. Troska o zdrowie psa z Zoona.pl!

Bestsellery

Wyświetlanie wszystkich wyników: 5

  Serce suplementy dla psa – Wspomaganie pracy serca u psa – jak wzmocnić serce psa?

  Najczęstsze choroby serca u psa to kardiomiopatia rozstrzeniowa i endokardioza zastawki dwudzielnej. Pierwsze objawy dotyczą przede wszystkim zaburzeń oddechu, którym towarzyszą duszność i kaszel, a także nietolerancja wysiłkowa. Jeśli zauważą Państwo u swojego zwierzęcia podobne objawy, to koniecznie należy zgłosić się do lekarza weterynarii, który podda psa badaniom kardiologicznym, takim jak EKG czy echo serca. Leczenie psa chorego na serce to przede wszystkim wprowadzenie leków polepszających pracę serca, a także podnoszących komfort życia zwierzęcia. Bardzo ważne w leczeniu chorób serca są odpowiednia dieta oraz aktywność fizyczna. W sklepie internetowym Zoona.pl oferujemy leki na serce dla psa, które wesprą zwierzę w walce z chorobą. W przypadku pytań lub wątpliwości dotyczących oferowanych produktów, zapraszamy do kontaktu. Od lat dbamy o zdrowy rozwój zwierząt i z przyjemnością dzielimy się wiedzą i doświadczeniem.

  Suplementy diety dla psów a serce – najlepsze tabletki na serce dla psa

  Tabletki na serce dla psa dostępne w naszym sklepie pochodzą wyłącznie od renomowanych producentów, którzy dbają o wysoką jakość składników, a także skuteczność terapii. Witaminy dla psa chorego na serce to na przykład VetExpert Cardiovet, czyli tabletki przeznaczone dla zwierząt z zaburzeniami pracy serca. Produkt zawiera substancje stymulujące wytwarzanie energii dla komórek mięśnia sercowego oraz chroniące przed negatywnymi skutkami działania wolnych rodników. Jest to suplement wspomagający pracę serca, który może stanowić profilaktykę, a także dodatek do leków kardiologicznych. Dozowanie uzależnione jest od masy zwierzęcia. Jeśli pies waży poniżej 15 kilogramów, należy podawać jedną tabletkę dwa razy dziennie. W przypadku zwierząt o masie przekraczającej 15 kilogramów dzienna suplementacja to dwie tabletki dwa razy dziennie. Produkt zawiera taurynę, która poprawia metabolizm tłuszczów, obniża ciśnienie, wspomaga pracę serca i chroni wątrobę. Dodatkowo l-karnityna produkuje energię, konieczną do pracy mięśnia sercowego. Witamina E wspomaga przepływ krwi, a także chroni przed wolnymi rodnikami, podobnie koenzym Q10.

  Aby poprawić jakość krwi i wspomóc pracę serca zwierzęcia, polecamy VetExpert Hemovet, która zawiera substancje niezbędne w procesie krwiotwórczym. Wysoko przyswajalne żelazo hemowe zapewnia prawidłowy transport tlenu w organizmie, a dodatkowe substancje czynne, takie jak żelazo, miedź, witamina B6, B12, kwas foliowy, witamina C, mają korzystny wpływ na cały organizm psa. Eurowet Nutricard to mieszanka paszowa, która wspomaga układ sercowo-naczyniowy. Składniki tego preparatu, takie jak trans-resveratrol, mają działanie antyoksydacyjne oraz polepszające mikrocyrkulację w układzie krwionośnym. Hydroksytyrozol zawarty w liściach drzewa oliwkowego poprawia przepływ krwi, a także obniża ciśnienie. Tauryna i koenzym Q10 wspierają pracę serca i obniżają stres oksydacyjny.

  Preparaty wspomagające walkę z chorobami serca nie zastąpią prawidłowej diety czy aktywności fizycznej. Codziennie warto wychodzić z psem na długie spacery, trenować i bawić się z nim. Także stosowanie leczniczych karm weterynaryjnych dla psów, zawierających wysokiej jakości składniki, przyczynia się do poprawy zdrowia oraz jakość życia Państwa pupila.