Suplementy i witaminy dla kota

Suplementy i witaminy dla kota: wsparcie zdrowia i witalności. Dostarczaj niezbędnych składników dla pełnego samopoczucia Twojego mruczka.

Wyświetlanie 1–36 z 522 wyników

    Suplementy dla kotów w różnym wieku

    Wśród preparatów dostępnych na zoona.pl znajdą Państwo również suplementy z niezbędnymi nienasyconymi kwasami tłuszczowymi, które wpływają korzystnie na stan sierści. Nadają jej pięknego naturalnego połysku i wzmacniają kondycję skóry i pazurów. Niektóre z nich mają także działanie przeciwświądowe i przeciwzapalne. Dodatek ekstraktów z lawendy, pokrzywy czy skrzypu polnego dodatkowo wzmacniają naskórek i działają przeciwbakteryjnie.

    W naszej ofercie znajdują się zarówno witaminy dla kociąt, jak i dorosłych kotów, karmiących i ciężarnych kocic czy kotów seniorów. Dla tych ostatnich często bardzo pomocne stają się preparaty ze składnikami zwiększającymi mobilność stawów i hamującymi procesy degeneracji chrząstki stawowej, czyli suplementy na stawy dla kota. Są one wsparciem przy bólach stawów i można je stosować długotrwale, by poprawić komfort życia naszego podopiecznego.