VIRBAC

Virbac to polska karma dla psów i kotów dostępna w sklepie internetowym Zoona.pl. Zapraszamy do udanych zakupów już dziś!

Wyświetlanie 1–36 z 42 wyników

  Sklep internetowy Zoona.pl powstał z miłości lekarzy weterynarii do zwierząt. Nasza specjalistyczna wiedza przekłada się na ofertę skrojoną na miarę potrzeb Państwa pupila. Oferujemy wysokiej jakości karmy oraz suplementy diety, które poprawią jakość życia i wspomogą zdrowie psów i kotów. W naszym sklepie znajdą Państwo produkty takich marek jak Calibra, Josera, VetPlus czy Virbac. Virbac Polska to firma, która specjalizuje się w tworzeniu specjalistycznych preparatów i suplementów przeznaczonych dla psów i kotów, spełniających potrzeby żywieniowe zwierząt i wyróżniających się niską zawartością węglowodanów oraz wysoką zawartością białka dobrej jakości. Firma oferuje diety weterynaryjne, które są dedykowane potrzebom zwierząt zmagających się z konkretnymi schorzeniami, przeznaczona jest do sprzedaży wyłącznie przez lekarzy weterynarii. Jeśli nie wiedzą Państwo, jaką karmę wybrać dla swojego pupila, to skontaktujcie się z nami, a z przyjemnością pomożemy w dobraniu odpowiednich produktów.

  Pielęgnacja zdrowia psów i kotów z preparatami firmy Virbac

  Karma przeznaczona dla psów może przyjmować różne formy. Niektóre produkty Virbac przeznaczone są dla psów dorosłych ras dużych i średnich, inne dla psów ras małych czy miniaturowych. Dostępna jest specjalnie opracowana formuła Virbac karma dla psa kastrowanego, z chorobami stawów, z zaburzeniami trawienia czy nietolerancjami pokarmowymi. U nas znajdziesz też specjalną karmę dla szczeniaków, psów z niewydolnością nerek, a także cierpiących na nadwagę. Każda z nich ma unikalną formułę opartą o naturalne składniki, w tym wysokiej jakości białko, którego ponad 90% stanowi białko pochodzenia zwierzęcego. Co więcej, cena karmy Virbac jest bardzo korzystna.

  Suplementy Virbac wspomagają prawidłowe funkcjonowanie nerek, układ immunologiczny, a także wspierają mięśnie i stawy. Skład karmy cechuje się wysoką tolerancją oraz niską zawartością różnego rodzaju alergenów. Dzięki stosowaniu się do zaleceń producenta dotyczących zalecanej, dziennej dawki spożycia w łatwy sposób będą mogli Państwo kontrolować masę ciała zwierzęcia, a także zadbać o zdrowie jego dróg moczowych czy poprawę stanu skóry i sierści.

  Virbac karma dla kota powinna być dostosowana do indywidualnego zapotrzebowania zwierzęcia. Jeśli Państwa kot cierpi na nietolerancje pokarmowe, to wybierzcie karmę Virbac hypoallergy. Jeśli są Państwo właścicielami seniora, to wybierzcie karmę dostosowaną do potrzeb kotów starszych. Pomaga ona w utrzymaniu dobrej kondycji zdrowotnej, wspomaga pracę nerek, mięśni, stawów czy zdrowych nerek. Karma dla kotów ma wysoką zawartość białka, a niską węglowodanów, pomoże w kontrolowaniu masy ciała, a także w utrzymaniu właściwej higieny jamy ustnej i zębów.

  W naszej ofercie znajdą Państwo również karmy weterynaryjne dla kotów cierpiących na różne schorzenia, w tym na niewydolność nerek. Karma ta wyróżnia się niską zawartością fosforu, wysoką kalorycznością oraz zawartością kwasów EPA i DHA. Obniżona zawartość białka wpłynie korzystnie na pracę nerek i układu moczowego. Z kolei karma Gastro Digestive Support wyrównuje zaburzenia trawienne, redukuje ostre zaburzenia wchłaniania jelitowego. Zawiera niewielką ilość skrobi, jest wolna od alergenów pokarmowych i wspomaga leczenie przewlekłej niewydolności trzustki.

  Virbac szampony to propozycja dla właścicieli kotów i psów. Produkty te mają działanie przeciwbakteryjne, przeciwgrzybicze, myjące i nawilżające. Szampony zawierające chlorheksydynę są dobrze tolerowane przez skórę zwierząt, a także wspomagają leczenie różnego typu chorób skóry, w szczególności leczenie powierzchniowe i głębokie ropnego zapalenia skóry. Zachęcamy do zamówienia już dziś karm i szamponów Virbac. Sklep internetowy Zoona.pl poleca!