Pęcherz moczowy u kota

Pęcherz moczowy u kota karmy weterynaryjne formułowane, by wspierać zdrowie pęcherza i zapobiegać problemom układu moczowego.

Bestsellery

Wyświetlanie wszystkich wyników: 29

  Pęcherz moczowy u kota, jak rozpoznać dolegliwości? Jaka karma dla kota na układ moczowy i pęcherz?

  Układ moczowy kotów narażony jest na szereg dolegliwości, często wywoływanych przez infekcje bakteryjne. Jeśli kot ma problemy z oddawaniem moczu, to koniecznie należy udać się z nim do weterynarza. Lekarz przeprowadzi badania i określi stopień zaawansowania choroby. Kamienie w pęcherzu moczowym mogą przyczynić się do bolesnych dolegliwości. Aby zapobiegać i leczyć choroby układu moczowego, warto zacząć od stosowania karmy dla kota na układ moczowy. Może to być karma mokra lub sucha, w zależności od indywidualnych preferencji zwierzęcia.

  W sklepie internetowym Zoona.pl znajdą Państwo karmy dla kota na pęcherz takich marek jak Hill’s, Purina, VetExpert czy Specific, a także cały szereg akcesoriów i przysmaków stworzonych z myślą o kotach, w tym karmy weterynaryjne oraz inne produkty i artykuły dla kotów. Zapraszamy!

  Karma dla kota na drogi moczowe to profilaktyka i wsparcie leczenia

  Karma dla kotów z problemami dróg moczowych pomaga w likwidacji kamieni struwitowych, szczawianowo-wapniowych czy amonowo-moczanowych, które powstają w wyniku zapalenia pęcherza i zatrzymania pierwiastków w organizmie zwierzęcia. Karma dla kota z chorym pęcherzem zapobiega przedostawaniu się i namnażaniu patogenów w układzie moczowym, co pomaga uniknąć poważnych powikłań i trudnych do wyleczenia schorzeń.

  Najlepszym uzupełnieniem leczenia weterynaryjnego, a także elementem, który skutecznie utrzymuje dobry stan zdrowia zwierzęcia, jest karma dla kota z problemami układu moczowego. Niweluje dolegliwości takie jak częstomocz, nadmierne wylizywanie, utrata apetytu i ospałość. Karma dla kotów na drogi moczowe zawiera niższy poziom białka i tłuszczu oraz dużo składników moczopędnych, substancji zakwaszających i rozpuszczających kamienie bez interwencji chirurgicznej.

  Karma dla kotów z problemami dróg moczowych – karma weterynaryjna pomaga leczyć chory pęcherz

  Karma dla kotów z problemami dróg moczowych przeznaczona jest do stosowania w przypadku bakteryjnego zapalenia pęcherza oraz w celu rozpuszczenia kamieni struwitowych i zapobieganiu nawrotom kamicy sufitowej i oksaltowej. Karma dla kota z problemami układu moczowego wspiera zdrowie dorosłego kota. Może zawierać cykorię czy pulpę buraczaną, które korzystnie wpływają na zdrowie układu pokarmowego i pomagają ograniczyć nieprzyjemny zapach z kuwety. Witamina E wspomaga naturalną odporność zwierzęcia, a wysokiej jakości białko utrzymuje właściwą masę ciała.

  Podstawowe żywienie warto dodatkowo uzupełniać o suplementy dla kota na pęcherz i układ moczowy, które również znajdą Państwo w sklepie Zoona.pl. Zapraszamy!