Przysmaki dla kota

Przysmaki dla kota: rozpieszczaj smakosza. Wybieraj smakołyki dla kotów, które nie tylko zachwycą, ale też wspierają zdrowie Twojego kota.

Wyświetlanie 1–36 z 58 wyników

  Przysmaki dla kota – jakie pełnią funkcję?

  Każdy właściciel kota powinien zadbać o to, aby jego pupil zdrowo się odżywiał. Dlatego warto stawiać na suche i mokre karmy dla kotów od najlepszych producentów, którzy oferują sprawdzone i rekomendowane produkty. Jednak obok karm zawsze warto mieć także różne przekąski dla sierściuchów. Przysmaki dla kota sprawdzą się w wielu sytuacjach. Można podawać je kotkom i kocurom na przykład:

  • podczas tresury kota jako nagroda,
  • po zakończonej zabawie jako nagroda,
  • po zabiegach pielęgnacyjnych kota jako nagroda (np. obcinanie pazurków, szczotkowanie),
  • pprzechodzeniu na dobrą i zdrową karmę dla poprawy jej smaku,
  • żeby zapobiegać osadzaniu się kamienia nazębnego oraz bólom zębów (zapobiegawczo przysmaki dentystyczne dla kota),
  • przeciw tworzeniu się złogów sierści w przewodzie pokarmowym (zapobiegawczo przysmaki odkłaczające dla kota).

  Jak Państwo widzicie, przysmaki kota mogą być bardzo różne i pełnić wiele funkcji. Oczywiście przede wszystkim smakołyki dla kota kojarzą się z rozpieszczaniem sierściuchów i ich nagradzaniem. Warto jednak pamiętać też o przysmakach, które mają bardzo korzystny wpływ na zdrowie futrzaków.

  Smakołyki dla kota – jak zrobić przysmaki dla kota w domu?

  Jeżeli chcecie Państwo częstować swojego kotka smakołykami między posiłkami, najprawdopodobniej macie w domu bardzo wiele odpowiednich produktów. Jako przekąski dla kotów posłużyć mogą m.in.:

  • Kuleczki mięsa mielonego lub kurczaka – mięso musi być dobrej jakości i z dodatkiem witamin (np. pietruszka, mięta, koperek, bazylia, melisa).
  • Żurawina –  jest bogata w błonnik, minerały i witaminy. Chroni układ moczowy przed bakteriami, opóźnia proces starzenia, wspomaga układ immunologiczny kota oraz korzystnie wpływa na sierść i skórę.
  • Algi – bogate źródło białka, witamin, wapnia, magnezu i żelaza. Zwiększają odporność, regulują poziom cukru i chronią przed nowotworami.
  • Owoce – koniecznie bez pestek i skóry. Muszą to być owoce naturalne, a nie z puszki. Są bogate w witaminy (np. śliwki, wiśnie, banany, morele itp.).

  Proszę pamiętać, że domowe przysmaki dla kota muszą być zdrowe. Nie mogą być też kaloryczne i zastępować zbilansowanej diety kota, a tylko ją uzupełniać.

  Jaki przysmak dla kota z profesjonalnego asortymentu Zoona.pl?

  Naturalne przysmaki dla kota znajdziecie Państwo także w sklepie Zoona.pl. Jeżeli zależy Państwu, aby były to profesjonalne i zdrowe przysmaki dla kota, przygotowaliśmy coś extra. Jakie przysmaki dla kota znajdziecie Państwo w naszym sklepie? Lista jest naprawdę długa i imponująca, tj.:

  • Przysmaki dla kota mięsne lub rybne – lekkostrawne, a przy tym ulubione przekąski kotów. Zawsze są to smakołyki zawierające w sobie najlepsze mięso wzbogacone o witaminy, minerały i składniki odżywcze niezbędne do prawidłowego rozwoju czworonoga.
  • Smakołyki serowe, mleko i produkty mleczne – dla kotków uwielbiających mleko i wyroby, które z niego powstają. Często mają właściwości zbliżone do przekąsek mięsnych.
  • Przysmaki dentystyczne dla kota dla zdrowej jamy ustnej – racząc się taką przekąską, kot ściera kamień nazębny i osad.
  • Przysmaki dla kota na dolegliwości – zalecane przy różnych chorobach i dla ochrony układów (np. przysmaki odkłaczające dla kota dla ochrony przewodu pokarmowego).
  • Pozostałe przysmaki dla kotów – inne smakołyki dla kota, które sprawdzą się w różnych sytuacjach (np. dropsy dla kotów na spacer lub trening, trawa wspomagająca układ trawienny dla kotów kanapowców).

  Jeżeli chcecie Państwo wybrać najlepsze przysmaki dla kota, ranking takich smakołyków jest tym, czym trzeba się kierować przy wyborze. W sklepie Zoona.pl zawsze są to przekąski rekomendowane przez kliniki weterynaryjne. To produkty lekkostrawne i doskonale uzupełniające dietę. W swojej ofercie mamy przysmaki dla małego kota i smakołyki dla dużego kocura. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Dzięki nim prawidłowe żywienie kota jest jeszcze prostsze!