Mleko zastępcze dla psa

Mleko zastępcze dla psa: Najlepsze mleka dla szczeniąt w zoona.pl. Dla tych, którzy kochają mleko, ale potrzebują alternatywy. Zdrowe i smaczne!

Wyświetlanie wszystkich wyników: 10

  Mleko dla szczeniąt, czyli mleko zastępcze dla psa

  Mleko zastępcze dla psa – jeśli opiekują się Państwo szczeniakiem, który został pozbawiony pokarmu matki, to koniecznie należy zadbać o podawanie mu odpowiedniego psiego mleka. Wiadomo nie od dziś, że mleko stanowi podstawę prawidłowego rozwoju zwierzęcia, zwłaszcza wtedy, gdy jeszcze nie jest w stanie przyjmować stałego pokarmu. W specjalistycznym sklepie internetowym dla zwierząt Zoona.pl oferujemy Państwu szeroki wybór mleka dla szczeniąt, czyli mleka zastępczego dla psa, które pomoże dokarmić szczeniaczka. Jako lekarze weterynarii, na co dzień pomagający zwierzętom i dokładamy wszelkich starań, aby w naszym asortymencie dostępne były produkty wyłącznie najwyższej jakości. Jeśli na którymkolwiek etapie składania zamówienia będą mieli Państwo pytania, to zapraszamy do kontaktu. Z radością podzielimy się swoim doświadczeniem.

  Zalety stosowania zastępczego mleka dla szczeniąt

  Dokarmianie szczeniąt pozbawionych mleka matki to bardzo ważna czynność. Dużą rolę odgrywa skład, ponieważ nie każde mleko zastępcze dla psa spełni oczekiwania i potrzeby szczeniaka. Musi ono dostarczyć mu niezbędne składniki odżywcze, witaminy i minerały. Sztuczne karmienie to nie lada wyzwanie, wymagające uwagi i cierpliwości. Mleko dla szczeniąt marki Dolfos dostępne jest w 900 gramowym opakowaniu. Zawiera składniki o optymalnej ilości i proporcji, w tym białko pochodzenia mlecznego oraz homogenny tłuszcz, który jest dobrze przyswajalny. Ponadto preparat zawiera witaminy, aminokwasy, makro i mikroelementy oraz laktozę na bezpiecznym poziomie. Produkt przeznaczony jest do karmienia szczeniąt osieroconych lub otrzymujących niedostateczną ilość mleka matki.

  Mleko dla psa – preparat mlekozastępczy dla szczeniąt

  Mleko dla psa EUROWET to preparat mlekozastępczy. Dostarcza lekkostrawnego białka i łatwo przyswajalnego tłuszczu. Może być on podawany sukom i kotkom karmiącym, zwiększając produkcję ich własnego mleka. Podawane szczeniętom czy kociętom zaspokaja ich potrzeby mineralne i witaminowe. Jest łatwo przyswajalne i można je podawać zaraz po urodzeniu.

  Marka Vetoquinol oferuje Milkdog, który dostarcza nowonarodzonym szczeniętom niezbędnych składników matczynego mleka. Może być stosowane jako jedyne pożywienie osieroconych szczeniąt albo jako karma uzupełniająca w przypadku niewystarczającej ilości mleka matki. Preparat można podawać rozpuszczony w wodzie albo jako mleko w proszku, wymieszane ze zwykłą karmą dla psa. Szczegóły dawkowania umieszczone są na opakowaniu i należy ich ściśle przestrzegać. Milkdog należy stosować w sytuacji, gdy jest to naprawdę niezbędne.

  Mleko dla szczeniąt i mleko dla kociaków

   

  Nie ma nic lepszego niż naturalne mleko dla szczeniąt. Cena odgrywa w tym przypadku ważną rolę, ale przede wszystkim liczy się jakość, dlatego w naszym sklepie znajdą Państwo produkty, których cena jest adekwatna do zawartości. Zapraszamy do udanych zakupów, również wszystkich właścicieli małych kotków, gdyż w ofercie posiadamy także mleko dla kociąt w proszku!