Pies na dworze

Pies na dworze – akcesoria i produkty: wszystko, co potrzebne, by spacer z twoim czworonogiem był komfortowy, bezpieczny i pełen zabawy.

Bestsellery

Wyświetlanie 1–36 z 54 wyników

  Pies na dworze – akcesoria spacerowe dla psa dostępne w Zoona.pl

  Nie ma co ukrywać, że jednymi z przyjemniejszych momentów posiadania psa są wspólne spacery. Mogą to być krótkie wędrówki, podczas których zwierzę załatwi swoje potrzeby fizjologiczne, ale mogą być to też dłuższe wyprawy na łono natury, podczas których dobrze jest zaopatrzyć zwierzę w niezbędne akcesoria spacerowe dla psa. W sklepie internetowym Zoona.pl oferujemy szereg akcesoriów. Znajdą Państwo wśród nich wysokiej jakości smycze dla psów, obroże, a także obuwie dla psa. Nie można również zapomnieć o woreczkach na odchody psa czy adresówkach, które pomogą w odnalezieniu właściciela w sytuacji kryzysowej.

  Na co zwrócić uwagę przy wyborze akcesoriów na spacer z psem?

  Podczas spacerów pies narażony może być na zgubienie, dlatego tak ważne jest przyczepienie do obroży adresówki, na której zostaną umieszczone takie dane jak kontakt do właściciela, imię psa i ewentualnie wskazanie chorób, na które cierpi zwierzę. Jeśli często spacerujemy po lesie lub miejscach mniej uczęszczanych, w których mogą być potłuczone butelki lub inne ostre przedmioty, można zaopatrzyć psa w obuwie. Będzie ono stanowiło ochronę delikatnych łapek przed ranami, a także będzie izolacją od chłodnej czy nawet zimnej ziemi. Wspólny spacer to nie tylko przyjemna zabawa, ale również załatwienie potrzeb fizjologicznych zwierzęcia. Zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa właściciel jest zobowiązany do sprzątania po swoim psie. W naszym sklepie internetowym Zoona.pl oferujemy różne woreczki na odchody, które sprawią, że czynność ta nie będzie najmniejszych problemem.

  Akcesoria spacerowe dla psa, czyli smycz i obroża

  Podstawą wyprawki każdego czworonoga są smycz i obroża, które są niezbędne podczas spaceru krótkiego czy długiego. Niektóre smycze umożliwiają wspólne bieganie, gdyż montowane są w pasie i nie wymagają zaangażowania rąk i dłoni. Smycze te zapewniają komfort podczas długich spacerów. Są one bardzo wytrzymałe, wykonane ze stali szlachetnej, a linka spadochronowa to gwarancja najwyższej jakości. Jeśli pies ma być utrzymany przy nodze, to smycz wyposażona jest w specjalną pętlę na dłoń. Z kolei obroże powinny być dopasowane do wielkości zwierzaka, absolutnie nie powinny go uwierać ani przyduszać. Akcesoria na spacer z psem to wiele produktów, których głównym zadaniem jest uprzyjemnianie wspólnych wycieczek i przygód. Dbają one o bezpieczeństwo zwierząt w każdej sytuacji, więc warto wybrać modele pochodzące od renomowanych producentów, które oferowane są w sklepie internetowym Zoona.pl.