Stres

Stres suplementy dla psa pomagają wyciszyć i zrelaksować. Wspomagaj spokój i dobry nastrój Twojego pupila dzięki naszym rozwiązaniom.

Wyświetlanie 1–36 z 37 wyników

  Walka ze stresem – suplementy na uspokojenie dla psa

  Stres u psa może być wywołany wieloma czynnikami zewnętrznymi, takimi jak fajerwerki, głośne odgłosy, a także rozłąka z właścicielem. Aby zapobiegać negatywnym skutkom stresu, warto stosować tabletki na uspokojenie dla psa. Wybierając tego typu produkty, należy kierować się składem. Dobrze, aby suplementy dla psa uspokajające zawierały wyłącznie naturalne składniki, które nie obciążą nerek ani nie wpłyną negatywnie na zdrowie zwierzęcia. Przed zastosowaniem preparatów należy zapoznać się z ulotką opisującą skutki uboczne oraz dawkowanie. Można też skorzystać z porady lekarza weterynarii albo napisać do nas. Od lat zajmujemy się troską o zdrowie zwierząt i chętnie dzielimy się swoją wiedzą i swoim doświadczeniem. Zapraszamy do udanych zakupów!

  Jak pomóc psu poradzić sobie ze stresem?

  Preparaty uspokajające dla psa mogą zawierać różnorodne substancje pochodzenia naturalnego, które wyciszają zwierzę i niwelują stres. Stressoxan od firmy Vebiot to tabletki uspokajające dla psa, które przeznaczone są dla psów nadpobudliwych, także w przypadku dyskomfortu związanego z przewlekłym problemem zdrowotnym oraz w innych sytuacjach stresowych. Produkt zawiera tryptofan, czyli aminokwas egzogenny biorący udział w syntezie białek. Przenika on barierę krew-mózg, przekształcając się do 5-hydroksytryptofanu dzięki witaminie B6, a następnie przekształcony jest do serotoniny. Ekstrakt z hibiskusa syryjskiego łagodzi objawy stresu i niepokoju u zwierząt, ma także działanie antyoksydacyjne i przeciwzapalne. Preparat jest całkowicie bezpieczny dla zwierząt.

  Tabletki na uspokojenie dla psa

  Dolfos Dolvit Calm Mini to preparat, który warto podawać zwierzętom w trakcie podróży, wystawy czy spotkań z innymi zwierzętami. Działa uspokajająco i przeciwlękowo, zmniejszając poziom stresu. Zawiera l-tryptofan, witaminę B6, ekstrakt z melisy i kozłka lekarskiego. Uspokajające krople dla psa to na przykład Eurowet Stresnal, który zawiera składniki roślinne, wpływające relaksująco na zwierzę. Preparat można wymieszać z karmą lub z wodą do picia i podawać zwierzęciu dwa, trzy razy dziennie. Wpływa on także łagodząco na objawy związane ze stanami niepokoju czy agresją. Zmniejsza napięcie mięśniowe i korzystnie wpływa na zwierzęta podczas nieobecności właściciela czy w czasie innych stresogennych sytuacji.

  Środki uspokajające dla psa to na przykład Ceva Adaptil Express, doraźny środek pomagający w zrelaksowaniu się psa podczas stresujących wydarzeń. Zawiera unikalną mieszankę aminokwasów Gaba oraz kompleks witamin z grupy B. Ciekawym rozwiązaniem są także obroże adaptacyjne dla psów od firmy dr Seidel. Ten wieloskładnikowy preparat stanowi nieocenioną pomoc behawioralną, łagodzi i uspokaja zwierzęta, a przy tym zawiera naturalne substancje, wpływające na zachowanie zwierząt, podobnie jak feromony psie. Obroża dla psa podczas noszenia uwalnia zawarte w niej substancje zapachowe i wpływa odprężająco na zwierzę.