Oczy

Oczy u kota: klucz do zdrowego wzroku. Używaj kropli do oczu, dbając o czystość i komfort, i zapewniaj jasne spojrzenie Twojemu kotu.

Bestsellery

Wyświetlanie wszystkich wyników: 9

  Oczy u kota – choroby z nimi związane i sposoby leczenia

  Choroby oczu u kota nie są czymś rzadkim. Warto więc zwrócić uwagę na zachowanie swojego pupila, by w porę zareagować i wdrożyć odpowiednie leczenie. Jeśli zauważą Państwo, że kociak zaczął bardzo często mrugać albo przecierać swoje oczy łapkami, warto zgłosić się do weterynarza. Chore oczy u kota są dla niego uciążliwym problemem i doprowadzają do znacznego spadku jakości życia. Aby temu zapobiec, warto zaopatrzyć się w krople do oczu dla kota lub inne preparaty przeciwzapalne, które dostępne są na stronie internetowej naszego sklepu. W ofercie znajdą Państwo również inne suplementy i witaminy dla kotów, ale także akcesoria do pielęgnacji sierści i skory pupila, zabawki, żwirki dla kota, transportery i wiele innych.

  Ropiejące oczy u kota – jak zwalczyć?

  Tak jak u człowieka, koty również mogą doświadczać standardowych chorób oczu. Należy do nich m.in zapalenie spojówek. Rozwijający się stan zapalny delikatnej błony śluzowej może doprowadzić do nadmiernej produkcji ropnej wydzieliny. Łzawienie oka u kota jest pierwszym objawem i zaobserwowanie takiej zmiany powinno skłonić każdego właściciela do wizyty u specjalisty, który postawi diagnozę i wdroży odpowiednie leczenie. Szybka reakcja pozwoli na całkowite zniesienie wszelkich symptomów i zabezpieczenie przed pogorszeniem się stanu zdrowia zwierzęcia. Nadmierne łzawienie może być również spowodowane alergiami (choć rzadko) lub substancjami drażniącymi.

  Krople przeciwzapalne do oczu dla kota

  Na stronie internetowej naszego sklepu zoona.pl znajdą Państwo szereg skutecznych preparatów stworzonych z myślą o pielęgnacji oczu domowych pupili. Wspomagają prawidłowe funkcjonowanie narządu wzroku i ochraniają przed działaniem wolnych rodników. Zawierają wyłącznie sprawdzone składniki. Znane jako naturalny antybiotyk srebro koloidalne pozbawia bakterie zdolności przeżycia, dochodzi również do blokowania enzymów, które utrzymują energetyczny metabolizm bakterii.

  Choroby oczu u kotów – czym przemywać oczy kota?

  Prezentowane preparaty są bardzo skuteczne przeciw jakimkolwiek grzybom, bakteriom, wirusom, paciorkowcom, gronkowcom i innym organizmom chorobotwórczym. Gwarantujemy, że nie istnieją takie bakterie, które nie zostaną wyeliminowane przez koloidalne srebro w ciągu kilku minut. Dzięki temu, że są bardzo proste i intuicyjne w użyciu, nie naraża się kota na dodatkowy stres, a sama aplikacja zajmuje dosłownie chwilę. Inną ofertą godną uwagi jest Preparat dla psów i kotów w formie kapsułek. Natomiast specjalne krople przeciwzapalne do oczu dla kota szybko złagodzą objawy związane z zespołem suchego oka. W ich składzie wyróżnić można  usieciowany kwas hialuronowy, a do tego nie zawierają konserwantów, ani antybiotyków.