Obroże na kleszcze i pchły dla psa

Obroże dla psów na kleszcze i pchły: skuteczna i długotrwała ochrona. Bezpieczne i sprawdzone rozwiązania dla zdrowia Twojego czworonoga.

Bestsellery

Wyświetlanie wszystkich wyników: 23

  Obroże dla psów na kleszcze i pchły – skuteczny sposób walki z pasożytami

  Psy uwielbiają spacery, jednakże podczas codziennych wędrówek i eksploracji najróżniejszych zakątków zwierzęta narażone są na kontakt z pasożytami. Pchły, kleszcze i wszy nie dość, że są uciążliwe, to jeszcze przyczyniają się do powstawania wielu groźnych chorób. Aby zadbać o zdrowie psiaka, warto sprawdzić, jakie są skuteczne metody walki z pasożytami u psów. W sklepie internetowym Zoona.pl znajdą Państwo obroże na pchły i kleszcze dla psa, które stanowią nieocenioną profilaktykę, a do tego są wygodne, łatwe w użytkowaniu i w 100 proc. bezpieczne dla psów i ludzi. Zapraszamy!

  W jaki sposób działają obroże przeciwpchelne dla psów?

  Obroże przeciw kleszczom i pchłom dla psów zawierają składniki, które są bezpieczne dla zwierząt, ale skutecznie odstraszają pasożyty. Łączą w sobie imidaklopryd, permentynę i piryproksyfen, które zapewniają długotrwałe działanie. Likwidacja i odstraszanie kleszczy trwa do 4 miesięcy, pcheł, ich jaj i larw do 6 miesięcy. Obroże na pchły dla psa dostępne są w wielu wariantach kolorystycznych, stanowią połączenie właściwości ochronnych z nienagannym wyglądem. Obroża przeznaczona dla psa ma praktyczną sprzączkę, dzięki czemu łatwo ją dostosować do wielkości posiadanego psa. W naszym sklepie internetowym dostępne są obroże przeciwpchelne dla psów różnych ras, takich jak yorki, oraz o różnej długości, na przykład 50 czy 75 centymetrów. Obroże na pchły i kleszcze dla psów w czasie noszenia stopniowo uwalniają substancje czynne, które rozprzestrzeniają się na skórze i sierści psa. Działają na pasożyty zewnętrzne w sposób kontaktowy. Obroża działa już od momentu założenia, a pełen efekt jest osiągnięty już po upływie 24 godzin.

  Dobra obroża na pchły – przyjemny spacer każdego dnia

  Bez obaw można stosować obroże przeciwkleszczowe dla psa, które będą zabezpieczać psa przed pasożytami. Dobra obroża na pchły powinna zostać dobrana pod kątem wielkości psa, jego wzrostu i wagi. Większość produktów ma regulowane zapięcie, które ułatwia zakładanie i zdejmowanie i nie powoduje dyskomfortu psa. Obroże przeciwpchelne są wodoodporne i powinny być noszone przez cały czas. Zwierzęta z bardzo wrażliwą skórą mogą doświadczyć odczynów alergicznych, wtedy należy rozważyć stosowanie innych preparatów.

  Poza obrożami walkę z pasożytami wspierają krople na kleszcze dla psa, spraye i szampony na pchły dla psa. Wszystkie środki ochrony zwierząt zapewniają im komfort i chronią przed podrażnieniami skóry oraz poważniejszymi chorobami.