Wątroba

Wątroby suplementy dla psa wspierają funkcję i zdrowie wątroby. Dbaj o kluczowy organ Twojego pupila dzięki naszym produktom.

Bestsellery

Wyświetlanie wszystkich wyników: 10

  Wątroba suplementy dla psa

  Zwierzęta zmagające się z chorobami wątroby cierpią na szereg objawów, takich jak zmiany dotyczące przyjmowania pokarmu i wody, zmniejszony apetyt, utrata wagi, biegunka czy wymioty. To pierwsze sygnały ostrzegawcze, które powinny skłonić właściciela do wizyty u lekarza weterynarii. Zleci on przeprowadzenie badań kontrolnych oraz określi zaawansowanie choroby. Lekarz przepisze odpowiednie leki i wdroży leczenie wątroby u psa. Dostępne w sklepie internetowym Zoona.pl suplementy na wątrobę dla psa wspomogą leczenie, a także będą stanowić doskonałą profilaktykę, aby zapobiegać nawrotom i nieodwracalnym zmianom. Jeśli nie wiedzą Państwo, które produkty wybrać, to zapraszamy do kontaktu. Z przyjemnością udzielimy wyczerpujących odpowiedzi dotyczących całego naszego asortymentu.

  Jakie suplementy na wątrobę dla psa wybrać?

  U psów najczęściej występują różnego rodzaju zapalenia wątroby. Mogą być zwykłe, zakaźne, bakteryjne, ostre lub przewlekłe, prowadzące do nieuleczalnej marskości wątroby. Aby zapobiegać powstawaniu żółtaczki i poważnym stanom zagrażającym życiu zwierząt, warto stosować witaminy dla psa z chorą wątrobą, które będą miały zbawienny wpływ na jej regenerację.

  Marka Eurowet oferuje preparat Hepachol, który wspomaga pracę układu pokarmowego i wątroby. Płyn wzmaga perystaltykę jelit, pobudzając produkcję żółci i wydzielanie enzymów trawiennych. Można go podawać przy przekarmieniu, osłabieniu, zaparciach czy wymiotach. Dokładne dawkowanie uzależnione jest od masy ciała zwierzęcia. Produkt można wymieszać z jedzeniem lub wodą i podawać dwa razy dziennie od 8 do 15 dni.

  Dolfos Hepadol zawiera ornitynę i argininę, czyli aminokwasy niezbędne w syntezie mocznika w cyklu ornitynowym. Tauryna obniża ciśnienie, poprawia metabolizm tłuszczów i chroni wątrobę przed zwłóknieniem. Wyciąg z ostropestu plamistego eliminuje toksyny, a fosfolipidy wspomagają trawienie tłuszczy i wchłanianie się rozpuszczalnych w nich witamin. Produkt ponadto zawiera kwas foliowy, pantotenowy, nikotynowy oraz witaminy z grupy B.

  Vetfood HepatoForce żel ma wygodną formę podania, jest przeznaczony dla zwierząt wybrednych. Regeneruje wątrobę i stanowi dopełnienie weterynaryjnych linii produktów HepatoForce i HepatoForce Plus. Produkt ten zawiera L-ornitynę i L-argininę, taurynę, ostropest plamisty, a także cynk, który jako antagonista miedzi wykorzystywany jest w terapii choroby spichrzeniowej wątroby i chroni ją przed uszkodzeniem chemicznym. VetExpert oferuje Hepatiale Forte, czyli tabletki wspomagające funkcje wątroby. Łączą one w sobie działanie fosfolipidów i ornityny. Pierwszy składnik sprzyja regeneracji uszkodzonych hepatocytów, a także posiada właściwości przeciwutleniające i chroniące przed skutkami uszkodzenia oksydacyjnego. Już po 8 tygodniach stosowania u zwierząt stwierdzono spadek aktywności enzymów wątrobowych.