Żołądek i jelita

Żołądek i jelita psa – Zdrowie dzięki naszym specjalistycznym produktom z Zoona.pl. Wybierz jakość i dbałość o dobro Twojego pupila.

Bestsellery

Wyświetlanie 1–36 z 71 wyników

  Zdrowy żołądek i jelita psa– prawidłowa dieta oraz suplementy

  Żołądek i jelita psa – trawienie to proces zachodzący z pomocą enzymów trawiennych, rozkładający pokarm do prostszej postaci, którą organizm jest w stanie przyswoić. Zwierzęta cierpiące na zaburzenia trawienia są ospałe, tracą wagę, a także mogą mieć problemy ze skórą i sierścią. Zaburzenia trawienne często wynikają z problemów z trzustką. Suplementy dla psa z chorą trzustką zawierają enzymy, które regulują pracę tego organu oraz pomagają w trawieniu. Wszelkie niepokojące objawy powinny być konsultowane z lekarzem weterynarii, a włączenie do diety suplementów powinno podlegać regularnym badaniom oraz kontroli stanu zdrowia psa w gabinecie weterynaryjnym. W sklepie internetowym Zoona.pl oferujemy tabletki dla psa na trawienie renomowanych producentów, które mają korzystny wpływ na poprawę zdrowia i życia każdego czworonoga. Proponujemy również tabletki na regenerację wątroby u psa.

  Suplementy i witaminy wspomagające trawienie oraz pracę trzustki u psa

  W naszym sklepie internetowym znajdą Państwo suplementy dla psa na jelita, a także preparaty poprawiające apetyt u psa. Vetfood Flora Balance Mini zawiera kultury bakterii oraz inulinę, wspierające prawidłową pracę przewodu pokarmowego oraz mające wpływ na odbudowę mikroflory jelitowej zwierząt. Aktywne działanie produktu opiera się na produkcji kwasu mlekowego zwiększającego kwasowość w jelicie, hamowaniu rozwoju patogennych bakterii. Produkt wspiera działanie redukujące zmiany w strukturze mikroflory przewodu pokarmowego, pojawiające się w wyniku długotrwałego czynnika stresowego u psa. Inulina wpływa korzystnie na wzrost mikroflory jelitowej, stymulując rozwój pożytecznych bakterii z grupy lactobacillus oraz bifidobacterium.

  Suplementy dla psa na jelita uzupełniają dietę zwierząt, chronią przed spadkiem odporności, a także wspierają odbudowę organizmu w trakcie i po antybiotykoterapii. Dolfos Dolvit Probiotyk to pasta, która wspomaga prawidłowe funkcjonowanie przewodu pokarmowego. Wygodny sposób podania zachęca zwierzęta do jej przyjmowania. Produkt jest polecany również dla zwierząt młodych i rosnących.

  Jak wspomagać trawienie u psa

  Vetfood Amylactiv Digest to kapsułki, które zawierają wysoko strawny hydrolizat białka drobiowego, inulinę oraz stearynian magnezu. Szybkie uwalnianie enzymów w dwunastnicy wspomaga trawienie i rozkładanie pokarmu do kwasów tłuszczowych, aminokwasów i cukrów prostych. Ułatwia też wchłanianie składników odżywczych. Vetfood Flora Defense Mini do produkt dedykowany zwierzętom, których waga nie przekracza 5 kilogramów. Wspomaga organizm w trakcie biegunek, ogranicza ryzyko wystąpienia kandydozy, a także przeciwdziała wystąpieniu niedrożności jelit. Jeśli zwierzę cierpi na przewlekłe biegunki, to polecamy Dolfos Dolvit Stoper, który w składzie ma ekstrakt z kasztanowca oraz fruktooligosacharydy i suszone drożdże piwne. Skuteczny będzie także Eurowet Karbowital, który absorbuje szkodliwe substancje i pomaga w zaburzeniach żołądkowo-jelitowych. Węgiel chroni błonę śluzową przewodu pokarmowego przed drażniącymi czynnikami.