Pęcherz moczowy

Choroby układu moczowego dotykają psy w każdym wieku. Suplementy wspomagają leczenie i są doskonałe w profilaktyce. Zapraszamy na Zoona.pl!

Bestsellery

Wyświetlanie wszystkich wyników: 11

  Pęcherz moczowy psa suplementy

   i witaminy

  Pęcherz moczowy u psa narażony jest na różnego rodzaju infekcje bakteryjne, które mogą powodować częste oddawanie moczu, a także wpływać na złe samopoczucie zwierząt. Kamienie powstające w pęcherzu moczowym mogą być przyczyną bolesnych dolegliwości. W przypadku rozpoznania objawów natychmiast należy udać się do lekarza weterynarii, który zleci badania i na ich podstawie wdroży odpowiednie leczenie. Pęcherz u psa może być leczony farmakologicznie lub za pomocą odpowiednio dobranej karmy i suplementów. Najczęściej spotykane typy kamieni w pęcherzu to kamienie struwitowe, szczawianowo-wapniowe, amonowo-moczanowe albo cystynowe, w zależności od pierwiastków, które zostają zatrzymane w organizmie. W sklepie Zoona.pl oferujemy cały szereg preparatów zapewniających wspomaganie pracy układu moczowego i nerek u psa.

  Zapalenie pęcherza u psa i inne dolegliwości – zapobieganie i leczenie

  Chory pęcherz najczęściej objawia się problemami z oddawaniem moczu, krwiomoczem czy ogólnym osłabieniem. Zapalenie pęcherza u psa powinno być natychmiast leczone, aby ograniczyć rozwój cięższych chorób, w tym niewydolności nerek. Vebiot Urinoloxan to mieszanka paszowa uzupełniająca dietę dorosłych psów i szczeniąt. Jeśli nawracają infekcje w obrębie dróg moczowych, to cierpi pies. Zapalenie pęcherza moczowego to leczenie i profilaktyka. Produkt zawiera ekstrakt z żurawiny amerykańskiej, który ma działanie bakteriostatyczne oraz obniża pH moczu. Ekstrakt z pietruszki zwyczajnej działa moczopędnie i przeciwzapalnie, a witamina C obniża pH, wykazując działanie bakteriostatyczne. Natomiast dodatek glukozaminy krystalicznej zabezpiecza błonę śluzową nabłonka dróg moczowych. Dokładne dawkowanie uzależnione jest od masy ciała zwierzęcia, a informacja o nim dostępna jest na opakowaniu.

  Z kolei VetExpert Urinovet wspomaga prawidłowe funkcjonowanie układu moczowego i ogranicza przyleganie bakterii do pęcherza. Jest szczególnie polecany w krystalurii i kamicy moczowej, a także po zabiegach cewnikowania czy usuwania kamieni z pęcherza moczowego. Vetiq Green UM to neutralizator moczu dla psów. Zawiera witaminy z grupy B i aminokwasy i jest niezwykle przydatny, jeśli zależy Państwu na niwelowaniu nieestetycznych, żółtych plam na trawniku przed domem.

  Oprócz tabletek czy kapsułek w sklepie internetowym Zoona.pl znajdą Państwo również Vetiq Urinary Care, pastę dla psów, która wspomaga utrzymanie zdrowych dróg moczowych, a także ogranicza gromadzenie się i nawroty kamieni struwitowych. Zawiera taurynę, która poprawia metabolizm tłuszczów, obniża ciśnienie, chroni wątrobę i usprawnia pracę serca, a także uczestniczy w transporcie kreatyny. Łatwe podanie, w postaci smacznej pasty, docenią wszystkie psy. Produkt zakwasza pH moczu i naturalnie rozpuszcza kamienie. Aby oczyścić organizm z toksyn i szkodliwych produktów przemiany materii oraz poprawić funkcjonowanie układu moczowego u psów, warto zastosować Dolfos Lespedol Mini, dostępny w tabletkach.

  Zachęcamy również do zapozania się z innymi produktami z działu witaminy i suplementy dla psa.