Pchły, kleszcze, pasożyty u psa

Pchły, kleszcze, pasożyty u psa: kompleksowa ochrona i skuteczne środki. Zapewnij Twojemu psu zdrowie i komfort każdego dnia.

Bestsellery

Wyświetlanie 1–36 z 107 wyników

  Pchły kleszcze pasożyty u psa – leczenie i ochrona

  Pchły kleszcze i pasożyty u psa – czekają na każdą sposobność, by rozpocząć ekspansję na ciele zwierzaka. Poza uciążliwymi skutkami pasożyty mogą przyczynić się do rozwoju poważniejszych chorób. Aby zabezpieczyć psa podczas spacerów, warto rozważyć zakup preparatów, które będą chronić zwierzę przed niechcianymi i nieproszonymi gośćmi. W sklepie internetowym Zoona.pl oferujemy szeroki wybór środków na pchły i kleszcze dla psów, które wspomogą leczenie, a także będą stanowić profilaktykę. Zapraszamy!

  Jaki jest najskuteczniejszy środek na pchły dla psa?

  Jeśli czworonóg zaczyna się intensywnie drapać, to można podejrzewać pchły u psa. Leczenie należy rozpocząć natychmiast, by zminimalizować przykre skutki. Zwierzęta uwielbiają spacery, podczas których buszują w trawie i chaszczach. To właśnie tam czają się kleszcze i inne pasożyty. W trosce o zdrowie i dobre samopoczucie czworonoga można prewencyjnie zakupić preparaty na pchły dla psa. Obroże dla psa na pchły czy krople dla psów na kleszcze pomogą uchronić zwierzę, czyli zapewnić tak zwaną profilaktykę. Natomiast szampony wesprą leczenie i zminimalizują chęć drapania i gryzienia. Przyniosą ulgę każdemu psu. Skuteczny preparat na pchły zabezpieczy pupila przed pasożytami żerującymi na innych zwierzętach, więc wspólna zabawa nie będzie stanowić zagrożenia. Warto również zadbać o codzienną higienę i pielęgnację psa, gdyż tylko w ten sposób można porządnie kontrolować stan skóry i sierści pupila.

  Bezpieczny spacer – preparaty na pchły i kleszcze dla psa

  Środki na pchły dla psów zawierają składniki, które są całkowicie bezpieczne dla nich i dla ludzi. Zabezpieczają przed pchłami, kleszczami, wszami i wszołami. Mają różną długość działania, krople chronią przez około 4 tygodnie, a dodatkowo likwidują jaja pcheł i ich larwy przez kolejne 4 miesiące.

  Dobry preparat na kleszcze dla psów to zawsze specjalna obroża proponowana przez renomowanego producenta. Obroża ma skuteczne działanie nawet do 6 miesięcy. Jest wygodna w użyciu i zapewnia komfort noszenia. Substancja uwalnia się stopniowo i rozprzestrzenia na skórze oraz sierści psa. Działa już po 24 godzinach, zapewniając pełną ochronę przed pasożytami.

  Szampony dla psa na pchły i kleszcze mają doskonałe właściwości myjące i łagodzące podrażnienia skóry wywołane przez pchły. Aby zmniejszyć ryzyko ponownego zarażenia się pasożytami, zalecana jest regularna wymiana legowiska.

  Łatwość stosowania zapewniają również spraye. Wystarczy wyczesać sierść w kierunku przeciwnym do ułożenia włosa i spryskać równomiernie z odległości około 20–30 centymetrów. Preparat należy wmasować w skórę i sierść. Zaleca się profilaktyczne stosowanie środka przynajmniej raz w tygodniu.

  Sposoby na pchły u psa to użycie skutecznego preparatu. Zoona.pl proponuje środki takich marek jak Eurowet, Vetiq, Laboratorium Dermapharm czy Synergy Labs.