Zęby

Zęby kota: fundament zdrowego żywienia i samopoczucia. Dbaj o higienę jamy ustnej i chron przed chorobami dla szczęśliwego mruczenia.

Bestsellery

Wyświetlanie wszystkich wyników: 23

  Zęby kota

  W sklepie zoona.pl znajdą Państwo preparaty i akcesoria niezbędne do pielęgnacji zębów kota. Polecamy żele i pasty czyszczące, jak i specjalne płyny, które można dodawać do wody pitnej. W ofercie mamy również spraye do czyszczenia zębów czworonoga. Specjalnie opracowane receptury preparatów mają działanie oczyszczające, jak i antybakteryjne i odświeżające oddech zwierząt. Zapobiegają osadzaniu się kamienia nazębnego i stanom zapalnym dziąseł. Zapraszamy do zapoznania się z całym asortymentem produktów, jakie przygotowaliśmy, aby dbać o zęby u kotów.

  Preparaty na chore zęby u kota

  Jak wiadomo nie wszystkie czworonogi chętnie współpracują z opiekunem podczas zabiegów pielęgnacyjnych. Zdarza się to zarówno wtedy, gdy zauważą zgrzebło czy szczotkę dla kota do sierści, jak i produkty, które właściciel stosuje do czyszczenia ich zębów. To dlatego przygotowaliśmy różnego rodzaju artykuły, które mogą Państwo dopasować do potrzeb i jednocześnie osobowości pupila. Chore zęby u kota mogą powodować nieprzyjemne dolegliwości, dlatego lepiej zapobiegać problemom.

  Gryzak, płyn czy pasta do zębów dla kota?

  Do wyboru mają Państwo zarówno tabletki do żucia, jak i płyny, które można dodawać do wody pitnej. Płyn może być również stosowany do szczotkowania zębów. Brak charakterystycznego smaku czy aromatu ułatwi podawanie preparatu nawet najbardziej niechętnym zwierzętom. Znajdujące się w naszej ofercie żele dentystyczne dla czworonogów to kolejna propozycja, którą mogą Państwo podawać zarówno bezpośrednio do jamy ustnej zwierząt, jak i do zjadanej przez nie karmy. W przypadku dbających o higienę kotów istnieje także możliwość nałożenia żelu na przednie łapki, których używają do mycia sierści. Dzięki temu preparat dostanie się na pewno do jamy ustnej i zębów czworonoga W ofercie mamy również specjalne spraye ułatwiające nanoszenie preparatów na uzębienie.

  Najlepsze i skutecznie działające składniki preparatów na zęby kota

  Ochronę zębów zapewnia między innymi proponowana w naszym sklepie pasta w tabletkach przeznaczonych do żucia. Ten nietypowy sposób pielęgnacji – czyszczący zęby gryzak dla kota – pomaga w zredukowaniu osadu i tym samym redukuje powstający na zębach kamień. Ponadto dodatek wyciągu z pietruszki czy mięty skutecznie odświeża oddech czworonoga i działa antybakteryjnie. Stosowany w preparatach ekstrakt z granatu wspomaga zdrowie dziąseł, przyczyniając się do produkcji niezbędnego kolagenu. Dodatek fluoru zapobiega próchnicy i wzmacnia szkliwo zębów.

  Kocie zęby – czyszczenie zębów u kota

  W preparatach dbających o zęby kota znajdują się substancje o łagodnym działaniu ścierającym, które pozwolą pozbyć się osadu nazębnego. Wiele z nich nie wymaga użycia szczoteczek, co umożliwi Państwu skuteczniejsze dbanie o zęby nawet największych indywidualistów, niechętnych do współpracy przy codziennej pielęgnacji.

  Jeżeli szukają Państwo innych preparatów dla kota, które można podawać jako suplementy i witaminy zapraszamy do działu: Witaminy dla kota i suplementy diety, gdzie proponujemy uzupełnienie specjalistycznych karm o dodtki wspierające utrzymywanie pupila w najlepszej możliwej formie.