BIOVICO

Biovico to ceniony producent w świecie biotechnologii, który specjalizuje się w tworzeniu zaawansowanych produktów opartych na naturalnych składnikach.

Bestsellery

Wyświetlanie wszystkich wyników: 15

  Sklep internetowy Zoona.pl został stworzony przez lekarzy weterynarii, którzy każdego dnia troszczą się o zdrowie zwierząt. Nasza oferta składa się z wysokiej jakości produktów pochodzących od cenionych i uznanych producentów. Biovico to marka specjalizująca się w dziedzinie biotechnologii medycznej. Od lat wdraża innowacyjne produkty, które dostarczają kompleksowe rozwiązania dostosowane do potrzeb zwierząt. Biovico firma oferuje produkty weterynaryjne, które stanowią odpowiedź na wiele powszechnie występujących schorzeń. Biovico produkty mają korzystny wpływ na rozwój i regenerację zwierząt, wspierają prawidłowe funkcjonowanie stawów, pielęgnują skórę czy wspomagają działanie wątroby. Szeroki zakres produktów ułatwia dobór odpowiednich suplementów do potrzeb pupila. Zapraszamy Państwa do zapoznania się z naszą ofertą!

  Biovico – suplementy diety w trosce o zdrowie pupila

  Suplement diety Biovico przyczynią się do wsparcia prawidłowego rozwoju oraz zdrowia Państwa pupila. Różnorodność produktów tej firmy sprawia, że są one chętnie proponowane przez lekarzy weterynarii. Dostępne są w postaci past, proszku czy tabletek. Biovico Clivisin to żel służący do odkażania i nawilżania ran, powstałych w wyniku skaleczeń, otarć czy pogryzień. Łagodzi ból i wspomaga naturalną regenerację tkanek.

  Z kolei Biovico Sizarol przeznaczony jest do leczenia stanów zwyrodnieniowych stawów. Można go stosować zarówno u psów, jak i kotów. Wyjątkowy smak tego produktu ułatwia aplikację, a jego skład zapewnia naturalną ochronę stawów. Przyspiesza regenerację chrząstki stawowej. Preparat zawiera witaminę C, siarczan chondroityny, siarczan glukozaminy czy metylosulfonylometan. W leczeniu stanów zapalnych stawów lekarz weterynarii może polecieć Biovico Antinol w postaci tabletek. Jest to karma uzupełniająca dla psów i kotów, która ma potwierdzoną skuteczność w chorobie zwyrodnieniowej stawów, a także w schorzeniach skórnych i sercowo-naczyniowych. Preparat Biovico jest bezpieczny i skuteczny.

  Jeśli Państwa zwierzę cierpi z powodu lęku czy stresu o różnym podłożu, to warto wypróbować Biovico CebedeFix. Wspomaga on funkcjonowanie układu nerwowego, a także łagodzi objawy przebiegu chorób nowotworowych i neurodegeneracyjnych. Zawiera drożdże, olej z konopi, wodorofosforan wapnia czy stearynian magnezu. Ten produkt stanowi karmę uzupełniającą dla psów i kotów. Tabletki można podawać bezpośrednio lub z inną karmą, koniecznie przestrzegając dziennej ilości, uzależnionej od wagi zwierzęcia.

  Aby wspomóc prawidłowe działanie układu pokarmowego, warto wypróbować suplement diety Biovico Sibone. Te tabletki wykazują bardzo szybkie działanie i lecznicze ostrych zaburzeń wchłaniania jelitowego i biegunek. Połączenie prebiotyków i probiotyków wzmacnia integralność bariery jelitowej, a także skutecznie hamuje rozwój bakterii chorobotwórczych. Wszelkie zaburzenia mikroflory zostaną w szybki sposób wyregulowane, a zwierzak poczuje się zdecydowanie lepiej. W zaburzeniach trawienia, a także w celu wyregulowania czynności wątroby lekarze weterynarii zalecają Biovico Tireco. Ten preparat dostępny jest w postaci tabletek, które zawierają mieszankę substancji wspomagających regenerację uszkodzonych komórek wątroby, mają działanie ochronne, a także pomagają w schorzeniach dróg żółciowych. Zwalczają stres oksydacyjny. Produkt zawiera ekstrakt z biomasy drożdżowej.