Pies w domu

Pies w domu: Akcesoria i produkty, które czynią codzienne życie Twojego pupila i Ciebie wygodnym i radosnym. Odkryj naszą ofertę!

Bestsellery

Wyświetlanie 1–36 z 132 wyników

  Pies w domu – Akcesoria

  Jeśli zastanawiają się Państwo, jakich akcesoriów potrzebuje przebywający pies w domu, to odpowiedź może zaskoczyć. Wachlarz produktów jest dość szeroki i obejmuje elementy podstawowe, takie jak miski dla psa czy legowiska, a także przedmioty stosowane okazjonalnie, jak maty chłonące i preparaty neutralizujące zapachy psa. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sklepu internetowego Zoona.pl. U nas zakupy można zrobić o dowolnej porze dnia i nocy, bez względu na dzień tygodnia. W dodatku oferujemy akcesoria dla psów tanio!

  Akcesoria dla psów, czyli niezbędna wyprawka

  Aby zwierzę było szczęśliwe i zadbane, konieczne jest zapewnienie mu rozmaitych przedmiotów. Niezbędne akcesoria dla psów to przede wszystkim miski i poidła. Plastikowe miski wyposażone w podkładki antypoślizgowe będą nie tylko praktyczne, ale również estetyczne. Rozmiar oraz kształt miski powinny być dopasowane do rasy i wielkości psa.

  Legowisko zapewni psu własne miejsce do snu. Będzie się w nim czuł bezpiecznie i wygodnie. Dobór legowiska zależy od indywidualnych preferencji, ale warto zadbać, by miało rozmiar odpowiadający potrzebom psa i było wykonane z bezpiecznych i trwałych materiałów. Na lato mogą się przydać maty chłodzące, które dadzą odrobinę ulgi w gorące dni.

  Zwierzaki lubią gryźć i się bawić, więc nie można zapomnieć o zabawkach. W naszej ofercie są zabawki pluszowe, gumowe oraz szeroki wybór gryzaków. Zapewniają psom wielogodzinną zabawę i rozładowują stres związany z nieobecnością właściciela w domu.

  Czystość i higiena – akcesoria dla psów w Zoona.pl

  Szczeniaki, psy starsze oraz suki mogą potrzebować pieluch lub mat chłonących. Te produkty higieniczne zapewniają psom komfort, a właścicielom oszczędzą sprzątania. Maty pomogą w przygotowaniu szczeniaków do załatwiania potrzeb fizjologicznych na zewnątrz. Będą też stanowić ochronę sofy czy siedzenia w samochodzie. Można ich używać do wyłożenia transportera na czas podróży.

  Akcesoria dla psów to również zgrzebła czy szczotki do czyszczenia zębów psa. Nie może ich zabraknąć w domu. Pozwolą utrzymać odpowiednią czystość i higienę zwierząt, nawet po wyczerpującej zabawie w lesie czy na łące. A gdy niespodziewanie pojawią się pasożyty, to koniecznie trzeba kupić preparat na pchły, kleszcze, wszy czy wszołki. Powyższe oraz inne akcesoria dla psów tanio kupisz w naszym sklepie internetowym Zoona.pl.