Szampony na pasożyty, kleszcze, pchły dla psa

Szampony dla psa na pasożyty: skuteczne, bezpieczne rozwiązania w walce z intruzami. Chronią sierść i skórę Twojego czworonoga.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 2

  Szampon dla psa na pasożyty

  W ofercie sklepu internetowego Zoona.pl znajdą Państwo szampony dla psów  przeciw kleszczom takich marek jak Eurowet i Synergy Labs. Ich jakość i skuteczność jest gwarantowana wieloletnim doświadczeniem i użytkowaniem. Ponadto preparaty posiadają doskonałe właściwości myjące i są całkowicie bezpieczne dla zwierząt i ludzi. Specjalnie opracowana formuła dokładnie usuwa pasożyty i zapobiega ich powracaniu. Szampony na pchły i kleszcze to dobry wybór dla zwierząt w każdym wieku i każdej rasy.

  Jakie mają działanie szampony na pchły dla psa?

  Szampony na pchły chronią psy przed obecnością pcheł i kleszczy na sierści i skórze. Wzmacniają i regenerują skórę oraz łagodzą podrażnienia wywołane przez pasożyty. Dodatek olejku neem nawilża skórę i zapobiega jej pękaniu. Szampon na pchły i kleszcze należy stosować podczas kąpieli. Sierść trzeba wyczesać w kierunku przeciwnym do ułożenia włosa i zmoczyć letnią wodą, następnie rozprowadzić szampon. Jego ilość jest uzależniona od wielkości zwierzęcia i rodzaju sierści. Psa trzeba myć do uzyskania jednorodnej piany, a następnie spłukać. Czynność należy powtórzyć, tym razem pozostawić szampon przeciw kleszczom na sierści i skórze przez kilka minut, a następnie wytrzeć zwierzaka do sucha.

  Aby zapobiegać roznoszeniu pcheł, konieczna jest regularna wymiana legowiska psa i utrzymanie czystości.

  Psy są podatne na pchły, dlatego szampon na pchły i kleszcze to dobry wybór

  Psy podczas spacerów narażone są na kontakt z innymi zwierzętami. Podczas biegania po lesie czy łące z łatwością mogą złapać kleszcza lub inne pasożyty. Aby zapewnić zwierzętom beztroską i przyjemną zabawę na świeżym powietrzu, należy zaopatrzyć się w szampon przeciwpchelny dla psa.

  Szampon na kleszcze dla psa zabija pchły i kleszcze, dodatkowo delikatnie oczyszcza i złuszcza skórę. Sierść jest lśniąca i wolna od pasożytów. Naturalny składnik, piretrum pochodzący z kwiatów chrysanthemum odstrasza szkodniki i jest bezpieczny dla zdrowia psa. Produkt nie zawiera parabenów.

  Jeśli szukają Państwo skutecznej ochrony przed kleszczami i pchłami, to dobrym wyborem mogą być obroże przwciwpchelne dla psów i krople przeciw kleszczom dla psa. W zależności od indywidualnych preferencji czworonoga można dobrać odpowiedni środek. Jeśli zwierzę nie lubi nosić obroży przez cały czas, to krople na pchły dla psa będą stanowić lepszy wybór. Wystarczy je zakraplać pomiędzy łopatkami i nie dopuszczać do zlizania. Ochrona trwa aż 4 tygodnie.