Pojemniki na karmę dla kota

Pojemniki na karmę dla kota: chronią świeżość pokarmu, zapewniając łatwy dostęp. Estetyka i funkcjonalność w jednym rozwiązaniu.

Bestsellery

Nie znaleziono produktów, których szukasz.

Pojemniki na karmę dla kota

Jeżeli interesują Państwa pojemniki na karmę dla kota, to najlepsza okazja do tego, żeby nabyć takie akcesorium właśnie u nas. W sklepie zoologicznym Zoona.pl oferujemy pojemniki na suchą karmę dla kotów, ale też karmę mokrą. Oczywiście dajemy duży wybór względem materiału wykonania takich pojemników oraz ich wielkości, np.:

  • pojemnik na karmę dla kota 3 kg,
  • pojemnik na karmę dla kota 5 kg,
  • pojemnik na suchą karmę dla kota 10 kg.

Oczywiście jeden kot zwykle nie wymaga wielkiego pojemnika. Co innego, jeżeli w domu macie Państwo kilka kotków. Wówczas można pomyśleć o większym pojemniku, żeby każdego dnia nie dosypywać karmy. Najważniejsze, żeby karma dla kota była nie tylko pokarmem wysokiej klasy (np. karma weterynaryjna dla kotów). Musi ona być także świeża oraz aromatyczna.

Jak wybrać pojemnik na karmę dla kota

Jeżeli szukacie Państwo pojemnika na mokrą karmę dla kota, proszę zwrócić uwagę na kilka kwestii, tj.:

  • pojemnik musi być łatwy w utrzymaniu w czystości – nie pozostaną w nim bakterie i resztki jedzenia, które będą prowadzić do psucia jedzenia;
  • pojemnik musi mieć szczelne zamykanie – dzięki temu karma dla kota nie będzie tracić wartości odżywczych niezbędnych dla prawidłowego rozwoju zwierzęcia.

Oczywiście pojemnik na karmę dla kota należy dobrać także względem wielkości czworonoga. Im większy kot, tym musi on spożywać więcej posiłków. Proszę jednak pamiętać, że koty jedzą znacznie mniej niż psy. Można nawet wybrać bardziej zaawansowany pojemnik na mokrą karmę dla kotów. To gadżet łączący zalety miski dla kota i pojemnika. Ma on specjalne zamykanie wielokrotnego użytku z otworem na środku nakładane na puszkę, przez który kot wyjmuje pokarm łapką.

Jaki pojemnik na suchą karmę?

Jeżeli interesuje Państwa pojemnik na suchą karmę dla kota, promocja także jest dobrą okazją do jego nabycia. Najważniejsze, żeby jedzenie mogło być w nim przechowywane przez dłuższy okres i to nawet kilku tygodni. Jeżeli kotów jest więcej lub zależy Państwu, aby sporadycznie go napełniać, dobrym wyborem będzie pojemnik na kółkach. Sprawdzą się także automatyczne podajniki z możliwością dozowania karmy. Oczywiście koniecznie muszą one mieć szczelne zamknięcie. Dzięki temu jedzenie będzie świeże, aromatyczne i wolne od bakterii.

W sklepie zoologicznym Zoona.pl oferujemy bardzo różne pojemniki na karmę dla kotów. Oprócz tego i to również w promocji znajdziecie Państwo liczne karmy i przysmaki dla kotów. W końcu mamy też bardzo różne poidełka dla kota i karmidła. Liczba produktów dostępnych w sklepie online jest naprawdę długa, a przy tym na bieżąco aktualizowana. Zapraszamy na Zoona.pl!