Krople dla psa

Krople na pchły dla psa: szybka ulga i trwała ochrona. Wybierz sprawdzone i bezpieczne środki, dbając o komfort i zdrowie Twojego pupila.

Bestsellery

Wyświetlanie wszystkich wyników: 32

  Bezpieczeństwo Twojego pupila – krople na pchły dla psa

  W sklepie internetowym Zoona.pl oferujemy krople przeciw kleszczom dla psa, które będą stanowić skuteczną prewencję przed różnymi pasożytami. Wystarczy kilka kropel substancji, a zwierzę jest chronione przez dłuższy czas. Środki nie powodują reakcji alergicznych i są bezpieczne dla zwierząt i ludzi. Zapraszamy do zapoznania się z naszą pełną ofertą!

  Skuteczna ochrona przed pasożytami, jak stosować krople na kleszcze dla psa?

  Krople na pchły dla psa to preparat, który zabezpiecza przed pchłami, kleszczami, wszami i wszołami. Zawiera specjalnie dobrane składniki, takie jak imidaklopryd, permetryna i piryproksyfen, zapewniające dużą skuteczność działania oraz stuprocentowe bezpieczeństwo stosowania. Krople na pchły i kleszcze dla psa aplikuje się bezpośrednio na skórę zwierzęcia, najlepiej w okolicy łopatek, tak aby pies nie mógł ich wylizać. Produkt nie jest przeznaczony dla szczeniąt poniżej 3. miesiąca życia i nie należy go stosować częściej niż raz na dwa tygodnie.

  Innym rozwiązaniem, które będzie chronić psa przed pasożytami, są na przykład obroże na kleszcze dla psa lub szampony przeciwpchelne dla psów. Zapewniają równie skuteczne działanie co krople, ale są inaczej aplikowane. Sposób ochrony warto dobrać pod kątem wielkości psa oraz jego indywidualnych preferencji. Niektóre zwierzęta nie lubią noszenia obroży przez cały czas, a inne nie cierpią kąpieli. Wtedy krople na kleszcze dla psa będą najlepszym rozwiązaniem.

  Jakie wybrać najlepsze krople na kleszcze dla psa?

  Wybór zależy od rodzaju posiadanego czworonoga. Niektóre kropelki na kleszcze, pchły dla szczeniaka przeznaczone są dla najmłodszych zwierząt, inne, takie jak Sabunol krople na pchły i kleszcze dla psa, przeznaczone są dla yorków. Bez względu na wiek i rasę, ważne jest, aby skutecznie dbać o ochronę psów przed pasożytami. Stanowią one realne zagrożenie zdrowia zwierząt. Pchły przenoszą nicienie i tasiemce, szybko się rozmnażają i powodują drapanie i wygryzanie sierści, co nie jest przyjemne. Z kolei kleszcze karmią się krwią psów i powodują dolegliwości bólowe, w dodatku mogą zakazić zwierzę babeszjozą. Krople na kleszcze dla psa to podstawowa metoda walki z niepożądanymi pasożytami, dlatego warto zacząć je stosować regularnie. Ochrona przed kleszczami trwa minimum 4 tygodnie, natomiast pchły są skutecznie likwidowane i odstraszane przez przynajmniej 4 tygodnie, natomiast ich larwy i jaja aż przez 4 miesiące.