Rekonwalescencja kotów

Rekonwalescencja kotów: wsparcie po zabiegach i chorobach. Oferuj komfort i troskę, aby Twój mruczek wrócił do pełni zdrowia i sił.

Bestsellery

Wyświetlanie wszystkich wyników: 21

  Rekonwalescencja kotów

  Rekonwalescencja kotów – po zabiegu chirurgicznym czy po przebytych chorobach, koty często potrzebują dodatkowej suplementacji, aby szybciej wrócić do dobrej formy. Produkty takie jak witaminy dla kota na wzmocnienie mogą Państwo kupić w postaci kapsułek, past, żeli czy płynów. Można je podawać wraz z karmą dla kota, jak i oddzielnie, bowiem wiele z nich ma bardzo dobry i lubiany przez czworonogi smak. W składzie preparatów przygotowanych w naszym sklepie znajdują się między innymi ważne dla zdrowia prebiotyki i probiotyki. Mamy również preparaty z elektrolitami oraz mieszanki paszowe ze składnikami stymulującymi układ immunologiczny.

  Preparaty wzmacniające dla kota

  Stan odwodnienia podczas choroby może wywoływać trwałe uszkodzenie narządów wewnętrznych. Podczas rekonwalescencji kota, kiedy nie ma apetytu i przyjmuje za mało płynów, warto podawać mu produkty, które stabilizują równowagę wodno-elektrolitową. Sprawdzą się to zarówno po przebytych biegunkach czy ostrych wymiotach jak i podczas upałów.

  Proponujemy także preparaty na bazie naturalnych produktów, w tym beta-glukanów, które wzmacniają odporność kotów poprzez aktywację komórek układu immunologicznego makrofagów i limfocytów T – odpowiedzialnych za eliminację obcych substancji i niebezpiecznych komórek z organizmu.

  Naturalne enzymy i probiotyki dla kotów

  Polecamy suplementy diety dla kotów dorosłych i kociąt, które wspierają pracę jelit. W ich składzie znajdą Państwo między innymi bakterie kwasu mlekowego, które sprzyjają zdrowiu jelit i równowadze mikroflory. Ważne dla zdrowia probiotyki są dostępne w różnej postaci.

  Dla czworonogów mających problemy z układem trawiennym, zwłaszcza pracą trzustki, proponujemy także preparaty z naturalnymi enzymami trawiennymi takimi, jak lipaza, amylaza czy proteaza. Dostarczane z zewnątrz do organizmu zwierząt, wspomagają przebieg procesów trawiennych i wchłaniania substancji odżywczych z pokarmu. Uzupełniają również niedobory enzymów produkowanych przez trzustkę.

  Preparaty wspomagające detoksykację organizmu

  W naszej ofercie znajdą Państwo również preparaty dla kotów o działaniu moczopędnym. Sprzyjają oczyszczaniu organizmu z toksyn i produktów przemiany materii i dzięki specjalnie dobranym składnikom wspomagają właściwe funkcjonowanie układu moczowego. Usuwają drobnoustroje i zapobiegają tworzeniu kamieni struwitowych, a więc chronią  pęcherz i układ moczowy kota. Problemy z drogami moczowymi miewają bardzo często koty po sterylizacji/kastracji, dlatego podawanie im takich suplementów będzie wspierać okres rekonwalescencji po zabiegu.