Adresówki dla psa

Adresówki dla psa: Funkcjonalne i modne akcesoria, zapewniające bezpieczeństwo i łatwiejsze odnalezienie Twojego pupila w razie potrzeby

Wyświetlanie wszystkich wyników: 5

  Adresówki dla psów – aby pies zawsze mógł trafić do domu

  Wychodząc na spacer z psem, właściciel powinien zadbać o bezpieczeństwo zwierzaka. Podstawowymi rzeczami są smycz i kaganiec dla psa, czasem mogą to być buty czy płaszcz przeciwdeszczowy. Ale w sytuacji, gdy pies znienacka zacznie pędzić bez opamiętania przed siebie i zniknie z oczu, to bezpieczny powrót do domu może mu zapewnić adresówka, czyli identyfikator dla psa. Ten niewielki detal zawiera kluczowe informacje, dzięki którym znalazca z łatwością dotrze do opiekuna i odda zwierzaka tęskniącej rodzinie. Zapraszamy do wyboru adresówki dla psa w sklepie internetowym Zoona.pl.

  Jaką adresówkę dla psa wybrać?

  W sklepie internetowym Zoona.pl oferujemy szeroki wybór adresówek dla psów. To, która z nich będzie najlepsza, w dużej mierze zależy od indywidualnych potrzeb i preferencji. Adresówka dla psa metalowa jest na pewno wytrzymała, ale też waży troszkę więcej niż plastikowa. Dlatego ten model sprawdzi się lepiej dla średnich i dużych psów. Ciekawym rozwiązaniem jest adresówka z migającą lampką, która zapewnia widoczność do 300 metrów. Dzięki temu gadżetowi widać, gdzie przebywa zwierzę, nawet po zmroku. Bez obaw można wyjść z psem na wieczorny spacer, ponieważ adresówka zapewnia bezpieczeństwo i identyfikację psa w każdych warunkach.

  Adresówka dla psa plastikowa jest lekka i ma dużo miejsca na niezbędne informacje. Niestety podczas deszczu czy śniegu dane mogą ulec zalaniu, bezpieczniej napisać je wodoodpornym flamastrem. Model sprawdzi się dla mniejszych zwierząt, ale może być również stosowany dla psów dużych ras.

  Identyfikator dla psa – co powinna zawierać adresówka dla psa?

  Adresówki dla psów mogą przyjmować różną formę w zależności od indywidualnych upodobań właściciela. Jednakże bez względu na to czy jest to adresówka dla psa metalowa, czy plastikowa, powinna zawierać kluczowe informacje. Na pewno będą to imię psa oraz telefon kontaktowy do właściciela. Koniecznie należy dbać o aktualność danych na takim identyfikatorze dla psa, aby uniknąć przykrych sytuacji. Dodatkowe informacje o stanie zdrowia zwierzęcia też mogą być pomocne. Jeśli więc pies cierpi na przewlekłą chorobę czy przyjmuje na stałe leki, warto dodać to do adresówki. Wtedy osoba, która znajdzie zwierzę, będzie posiadać pełną informację o psie z zawieszki identyfikacyjnej.

  Na spacerze przydadzą się także worki na psie odchody oraz porządna smycz dla psa, która zapobiega zgubieniu zwierzaka, a zapewnia mu swobodę i komfort spaceru. Szeroki wybór akcesoriów dla psów znajdą Państwo w sklepie zoologicznym Zoona.pl. W naszym asortymencie znajdują się także karmy takich marek jak: Royal Canin, Hill’s, Purina, Calibra, Josera, Brit oraz preparaty VetPlus, Vetoquinol, Bayer, Vetfood, iloVet, Vetexpert.