Szelki dla psa

Szelki dla psa: Wygodne i bezpieczne akcesoria do spacerów. Zapewnij komfort i kontrolę Twojemu pupilkowi podczas każdej wędrówki.

Bestsellery

Wyświetlanie wszystkich wyników: 3

  Szelki dla psa – do wyboru kolorowe, duże, małe, miękkie, designerskie

  Odpowiednie szelki dla psa są nie tylko wygodne, ale i bardziej bezpieczne od tradycyjnie łączonej obroży dla psa i smyczy. Państwa pupil nawet ten najbardziej uparty lub z tendencją do uwalniania się z założonej na szyję obroży. W dobrze dopasowanych szelkach straci taką możliwość. Nie ucieknie w najmniej oczekiwanym momencie, a jednocześnie obroże nie naciśnie na jego szyję podczas wyrywania czy ciągnięcia smyczy. Przygotowaliśmy różne rodzaje szelek i wiele rozmiarów, które każdy z opiekunów dopasuje do wielkości i rasy swojego psa. Rozmaite kolory i wzory pozwolą też wybrać ulubiony przez właściciela motyw, nadrukowany na tkaninie szelek.

  Szelki bezuciskowe dla psa do biegania

  Spacer z psem powinien być przyjemnością zarówno dla samego czworonoga, jak i jego opiekuna. Szelki materiałowe dla psa są bardzo dobrym rozwiązaniem dla zwierząt o różnych rozmiarach. Zabudowane modele, mogą również ogrzać niektóre partie ciała podczas chłodnych jesiennych czy zimowych dni. Psy prezentują się w nich uroczo, a jednocześnie odpowiednio dopasowane szelki nigdzie ich nie uciskają, nie uwierają, zapewniają pełen komfort podczas chodzenia i biegania.

  Wygodne szeleczki dla psa

  Szeleczki dla psa wykonane z wysokiej jakości materiałów nie powodują przegrzewania skóry czy otarć. Dobrze dopasowane do rozmiaru i budowy ciała psa gwarantują równomierny rozkład nacisku również podczas ciągnięcia smyczy. Nie dojdzie tym samym do niebezpiecznego ucisku na tchawicę podczas szarpania się czy wyrywania, jak to może mieć miejsce w przypadku zapięcia smyczy na obroży.

  Szelki dla psa zapinane z przodu – wygodne zakładanie i regulacja

  Szelki dla psa, które proponujemy w naszym sklepie zoona.pl mają system regulacji pasków, który pozwala na idealne dopasowanie do ciała zwierzęcia. Wygodne zapięcie z przodu przyspiesza zakładanie szelek nawet najbardziej niecierpliwym pupilom, czekającym na spacer. Zatrzaskowe zapięcie to dodatkowe ułatwienie przy ubieraniu, a delikatny i miękki materiał, z którego szyte są szelki nie podrażnia skóry i nie wyciera sierści.

  Kolorowe nadruki na szelkach dopasują Państwo zarówno do osobowości swojego pupila, jak i do swoich upodobań. Mamy coś dla miłośników bohaterskiego Batmana, jak i uroczej Myszki Minnie. Kolorowe, wzorzyste szelki są nie tylko funkcjonalnym, ale i ozdobnym akcesorium dla zwierząt.

  Szelki dla psa do samochodu – jak zadbać o bezpieczeństwo w podróży?

  Szelki stworzone z myślą o bezpieczeństwie i wygodzie psa to ważna część ekwipunku na spacery i podróże samochodem z czworonogiem. W aucie należy zwierzę przewozić w transporterze dla psów, albo w szelkach przypiętych do pasów bezpieczeństwa. Ze względu na duże przeciążenia przy hamowaniu i ruszaniu samochodu, nie powinno się przypinać psa bezpośrednio do samej obroży. Szeleczki dla psa ułatwią podróż dużemu i małemu pupilowi.

  Warto także pamiętać o adresówkach dla psów, które mogą przydać się szczególnie w obcym miejscu, podczas wycieczek podróży i dalekich wypraw z czworonogiem.