Ubranie dla psa

Ubranie dla psa: Stylowe i funkcjonalne rozwiązania dla każdej pogody. Ochrona i komfort w każdej przygodzie z Twoim czworonogiem.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 7

  Ubranie dla psa – dlaczego warto je stosować?

  Ubranka dla psa szybko zyskują na popularności. Co do niedawna było kontrowersyjne, dziś staje się codziennością. Oczywiście wielu właścicieli wciąż nie wyobraża sobie swojego czworonoga w ubraniu, aczkolwiek część z nich się do tego przekonuje. Rozumiemy, że Państwa również interesują ubrania dla psów.

  Słusznie, ponieważ ubranko dla psa nie jest tylko widzimisię właściciela. Proszę pamiętać, że wiele psów ma tendencję do marznięcia. W ich przypadku ubranka dla psów na zimę są niejako obowiązkowe. Jeżeli pies nie chce wychodzić na spacery i trzęsie się z zimna, kiedy na zewnątrz jest chłodno, jest to wyraźny sygnał dla jego właściciela, że warto zakupić ciepłe ubranie dla psa.

  Ubranka dla małych psów i ubranie dla dużego psa – jakie rasy powinny nosić psią odzież?

  Po specjalne ubranko dla psa warto sięgnąć zwłaszcza zimą, kiedy temperatury na zewnątrz spadają poniżej zera. Proszę pamiętać, że wiele ras psów źle znosi niskie temperatury i ma tendencję do marznięcia. Mowa o czworonogach, które są przystosowane do życia w cieplejszym klimacie. W tej grupie są również psy bez tzw. podszerstka. Dlatego warto kupić np.:

  • ubranka dla psa shih tzu,
  • ubranka dla psa york,
  • ubranka dla psa maltańczyka,
  • ubranka dla psa bolończyka,
  • ubranka dla psa bichon frisé.

  To drobne czworonogi i w ich przypadku warto zdecydować się na zimowe ubranka dla małego psa. Jednak zalecane są też zimowe ubrania dla dużych psów, zwłaszcza niektórych ras. Wymienić warto m.in. rasy takie jak pudel, samojed, bokser czy amstaff.

  Inną grupę stanowią psy o obniżonej odporności i przechodzące rekonwalescencję po zabiegach. Wówczas wskazane jest ubranko pooperacyjne dla psa.

  Ubranka dla psów na zimę, jesień, lato i wiosnę

  Ubranka dla psa mogą być bardzo różne. Jeżeli istnieje taka potrzeba, Państwa pupil może być odziany m.in. w ciepłe kurtki dla psów i kamizelki zalecane jesienią i zimą. Z kolei przed nadmierną wilgocią czworonoga chroni ubranko przeciwdeszczowe dla psa.

  Jednak ubranka dla psów nie muszą ochraniać przed zimnem i wilgocią. Zwierzę może być ubrane w elegancki psi garnitur, sukienkę, spódniczkę, a nawet mieć muchę czy krawat. Proszę też nie zapominać o butach dla psa.

  Oczywiście ubranko dla psa przede wszystkim ma być wygodne, a przy niskich temperaturach również chronić Państwa pupila przed marznięciem. Dlatego odzież dla psa musi być praktyczna i komfortowa. Nie może krępować ruchów i utrudniać spełniania potrzeb fizjologicznych.

  Proszę też pamiętać, żeby przygotować psa do noszenia ubranka. Tresura pieska w tym obszarze musi postępować stopniowo. Najpierw należy dać mu ubranko do obwąchania, a następnie założyć, żeby pies pochodził w nim krótką chwilę w domu.

  Ubranie dla psa w sklepie Zoona.pl

  Jeżeli zastanawiacie się Państwo, jak uszyć ubranko dla psa, zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. W jednym miejscu zebraliśmy bardzo różne ubranka dla czworonogów, dlatego jesteśmy przekonani, że pośród naszego asortymentu znajdziecie Państwo odzież dla swojego pupila.

  Oferujemy ubrania dla małych psów, ale też ras średnich i dużych. Jest to odzież, która chroni przed niesprzyjającymi warunkami atmosferycznymi, ale też stroje na specjalne okazje (np. ubranka dla psów świąteczne). Zawsze jest to psia odzież wysokiej jakości, odporna na wilgoć i zniszczenia.

  Zapraszamy też do zapoznania się z naszą ofertą akcesoriów dla psów. Oferujemy m.in. szelki dla psów, kagańce, smycze, zawieszki, odblaski czy obroże.