Zawieszki dla psa

Zawieszki dla psa: indywidualny styl i dodatkowe bezpieczeństwo psa. Idealne do oznaczenia danych kontaktowych i charakteru pupila.

Nie znaleziono produktów, których szukasz.

Jakie funkcje spełnia zawieszka dla psa?

Zawieszka dla psa z danymi to tani, a przy tym bardzo przydatny gadżet. Taki breloczek dla psa zawiera informacje z najważniejszymi danymi czworonoga oraz jego właściciela, np.:

  • imię psa,
  • numer telefonu właściciela,
  • adres.

Obroża dla psa z zawieszką sprawdzi się przede wszystkim w przypadku zwierząt, które nie są wytresowane i mają tendencję do ucieczek. Breloczek pomoże wówczas w szybkim nawiązaniu kontaktu z właścicielem czworonoga. Jednak zawieszka do smyczy dla psa przydaje się także zwierzętom grzecznym i kanapowcom. Sprawdzi się na przykład wówczas, kiedy pies oddali się z powodu wystraszenia w wyniku jakiegoś zdarzenia losowego.

Zawieszka dla psa z grawerem jest więc doskonałym uzupełnieniem systemu znakowania psów za pomocą mikroczipów. O ile do zeskanowania mikroczipa konieczna jest wizyta w gabinecie weterynaryjnym, zawieszka imienna dla psa może być odczytana w dowolnym miejscu przez każdego.

Zawieszka z imieniem dla psa – rodzaje

Wysokiej jakości brelok dla psa powinien być odporny na zmienne warunki atmosferyczne i umożliwiać szybkie odczytanie danych informacyjnych. Ważne jest też solidne mocowanie. W zależności od rodzaju materiału wyróżniamy zawieszki na obroże dla psa wykonane z metalu, tworzywa sztucznego i tkaniny.

  • Metalowa zawieszka dla psa z grawerem – adresówka z grawerem cieszy się największą popularnością wśród właścicieli czworonogów. Taki brelok dla psa jest odporny na uszkodzenia mechaniczne i niekorzystne warunki atmosferyczne, a przy tym łatwo przypiąć go do obroży. Ważne, żeby rozmiar takiej zawieszki dla psa był dopasowany do wielkości zwierzęcia. Powinien mieć również zaokrąglone kształty. Alternatywą dla metalowej zawieszka dla psa z grawerem jest maleńka i odkręcana beczułka, w której znajduje się karteczka z danymi właściciela czworonoga.
  • Plastikowy breloczek dla psa – najtańsza zawieszka z imieniem dla psa. Takie przywieszki są łatwe do zauważenia, aczkolwiek mniej trwałe niż zawieszki grawerowane. W plastikowy wisiorek należy włożyć karteczkę z danymi psa i jego właściciela. Ważne, żeby regularnie sprawdzać, czy karteczka nie uległa uszkodzeniu pod wpływem wilgoci.
  • Materiałowa zawieszka dla psa – są to tzw. obroże adresowe, na których dane identyfikacyjne są wyszywane na indywidualne zamówienie na stronie wierzchniej lub spodniej. Z punktu widzenia czworonoga jest to najbardziej komfortowa adresówka dla psa. Alternatywą jest obroża dla psa z zawieszką z materiału, na której wyszywa się dane jego właściciela.

Zawieszka z imieniem dla psa w sklepie Zoona.pl

W naszej ofercie znajdziecie Państwo bardzo różne identyfikatory dla psów. Jeżeli Państwa pupil oddali się od domu, zawieszka dla psa i znajdujące się na niej informacje dają nadzieję, że zwierzę szybko się odnajdzie. Nie ma wówczas ryzyka, że pies trafi na przykład do schroniska lub będzie długo błąkał się po nieznanej mu okolicy.

Identyfikatory dla psów

Najbardziej popularne zawieszki dla psa w naszym sklepie internetowym to identyfikatory dla psów, które są bardzo pomocne podczas ucieczki psa. Wisiorek dla psa albo przywieszka dla psa to idealny sposób na to aby upiększyć i uzupełnić obrożę lub smycz.

 

W sklepie Zoona.pl zebraliśmy breloczki dla psa różne pod względem wzoru, koloru, wielkości i materiału wykonania. Oprócz klasycznych zawieszek oferujemy też akcesoria premium dla psów. Takim produktem jest zawieszka LED dla psa. Zawieszka odblaskowa dla psa jest bezcenna zwłaszcza po zmroku. Dzięki takiemu gadżetowi Państwa pies jest widoczny z daleka, co minimalizuje ryzyko potrącenia go przez jadący samochód. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!