Smycze dla psa

Smycze dla psa: Solidne i stylowe akcesoria na spacer. Daj swojemu pupilkowi swobodę z zachowaniem pełnej kontroli

Wyświetlanie wszystkich wyników: 2

  Smycze dla psa, czyli bezpieczny i udany spacer

  Smycz stanowi jeden z podstawowych sprzętów, które są niezbędne w przypadku posiadania psa. Umożliwia wyjście na spacer ze zwierzęciem – razem z obrożą i adresówką dla psa. Smycze dla psów dostępne są w sklepie internetowym Zoona.pl w opcji smyczy treningowej, dla dużego i małego psa. Wysokiej jakości asortyment sprawia, że oferowane produkty są wytrzymałe i łatwe w użytkowaniu. Dostępne są w wielu kolorach, takich jak czerń, zieleń, fuksja, biel czy błękit. Niektóre posiadają funkcje lock, czyli mechanizm blokujący. Zapraszamy do zakupów produktów i akcesoriów spacerowych przeznaczonych dla psów już dziś!

  Inteligentna smycz dla psa, czyli innowacja na wyciągnięcie ręki

  Inteligentna smycz dla psa to mocna i efektywna smycz dla psa automatyczna, która nie zajmuje rąk w trakcie spaceru. Smycz dla psa zapinana w pasie posiada bezpieczne zapięcie, a także nylonową, miękką podkładkę dla wygody i komfortu użytkowania. Zawiera 3 metry linki spadochronowej o wyjątkowej wytrzymałości, która gwarantuje, że pies z pewnością nie urwie się ze smyczy i nie ucieknie.

  Smycz przeznaczona jest dla zwierząt, których masa nie przekracza 30 kilogramów. Została specjalnie zaprojektowana z myślą o ludziach, którzy lubią aktywnie spędzać czas ze swoim pupilem i cenią sobie wygodę podczas długich spacerów. Smycz do biegania z psem ma nowatorski mechanizm, a najważniejsze, że w całości wykonana jest ze stali szlachetnej. Ta smycz nie posiada żadnych przycisków, a kontrola nad psem odbywa się za pomocą krótkich ruchów ręką. Produkt posiada dodatkową pętlę na dłoń, którą można stosować w razie konieczności, aby utrzymać psa przy nodze. Metalowy karabińczyk gwarantuje trwałość oprzyrządowania. W sklepie internetowym Zoona.pl oferujemy również wysokiej jakości obroże, a także akcesoria spacerowe typu woreczki na odchody czy obuwie, buty dla psa.

  Dlaczego smycz jest niezbędna podczas spaceru?

  Smycz dla psa automatyczna pozwala zachować panowanie nad czworonogiem i sprawować nad nim kontrolę w różnych sytuacjach. Smycze są niezbędne, zwłaszcza podczas spacerów na ulicy lub w miejskim parku. Pies często kieruje się instynktem i może podążyć swoją drogą, tracąc kontakt wzrokowy z właścicielem. Aby uniknąć sytuacji, w której zwierzę może zaginąć, warto zawsze stosować wysokiej jakości produkty proponowane przez renomowanych producetów, których polecają doświadczeni hodowcy psów. Smycze dla psa do biegania dostępne w sklepie internetowym Zoona.pl różnią się długością linki oraz dostosowaniem do wagi zwierzaka. Długa smycz dla psa może przydac się podczas spokojnych spacerów po lesie, by nie ograniczać swobody pupila, ale jednocześnie cały czas mieć nad nim kontrolę.