VEBIOT stressoxan cat 30 tabletek

Producent:VEBIOT

Preparat dla kotów dorosłych i kociąt wspomagający prawidłowe odżywianie

Dostępne - Wysyłka w 24h

49,00 

+

Opis

VEBIOT STRESSOXAN CAT 30 tabletek – OPIS:

VEBIOT STRESSOXAN CAT to niezastąpiony suplement diety składający się z 30 tabletek dedykowanych specjalnie dla kotów. Produkt ten, zdobywający pochlebne „Stressoxan Cat opinie”, jest doskonałym wyborem dla kotów doświadczających stresu, niezależnie od jego przyczyny. Dzięki precyzyjnie dobranej formule, „VEBIOT STRESSOXAN dla kota” wspomaga układ nerwowy i pomaga złagodzić objawy stresu u Twojego pupila.

Efektywność VEBIOT STRESSOXAN CAT 30 tabletek

Biorąc pod uwagę „Stressoxan Cat dawkowanie”, efektywność produktu jest zauważalna już po krótkim czasie stosowania, co jest często podkreślane w opiniach użytkowników. „Stressoxan po jakim czasie działa” to częste pytanie – z reguły poprawę samopoczucia kota można zauważyć już po kilku dniach regularnego stosowania, chociaż efekty mogą różnić się w zależności od indywidualnej reakcji zwierzęcia.

Dlaczego warto stosować VEBIOT STRESSOXAN – suplement diety dla kota?

Regularne stosowanie VEBIOT STRESSOXAN CAT pomaga w utrzymaniu dobrej kondycji psychicznej kota, pomagając mu lepiej radzić sobie ze stresem.VEBIOT STRESSOXAN CAT Suplement diety dla kota wspiera ogólną jakość życia Twojego kota, przyczyniając się do jego spokoju i komfortu.

Stressoxan skutki uboczne

Pamiętaj, że każdy suplement diety, w tym VEBIOT STRESSOXAN CAT, powinien być stosowany zgodnie z instrukcją. Przy przestrzeganiu zalecanej dawki, produkt jest bezpieczny i nie powinien powodować skutków ubocznych. W przypadku jakichkolwiek wątpliwości zawsze skonsultuj się z weterynarzem.

Przed włączeniem mieszanki paszowej uzupełniającej Stressoxan dog do diety Twojego kota rekomendujemy konsultację z lekarzem weterynarii

Preparat dla kotów dorosłych i kociąt wspomagający prawidłowe odżywianie, w szczególności dla:

osobników z problemami behawioralnymi (np. nadpobudliwość, moczenie się)

w przypadku dyskomfortu towarzyszącego przewlekłym problemom zdrowotnym

w sytuacjach stresowych np. rozłąka, zmiana otoczenia, pojawienie się nowego członka rodziny, fajerwerki, wizyta w gabinecie weterynaryjnym, wystawa, podróż

SKŁAD

L- Tryptofan jest aminokwasem egzogennym biorącym udział w syntezie licznych białek w organizmie oraz prekursorem neuroprzekaźników. Zawarty w Stressoxan dog L-tryptofan po wchłonięciu w przewodzie pokarmowym kota przenika przez barierę krew-mózg, następnie przekształcany jest do 5- hydroksytryptofanu (5-HTP). Przemiana ta katalizowana jest przez witaminę B6. Następnie 5-HTP przekształcany jest do serotoniny.

Ekstrakt z hibiskusa syryjskiego (Hibiscus syriacus) standaryzowany na 40% zawartość gossypiny wspiera organizm kota w sytuacjach stresu lub niepokoju. Gossypina ( 3,5,7,3,4- pentahydroksy-8-0-glukozylo-glukozyd) jest ligandem dla receptorów kwasu γ-aminomasłowego typu A (GABAA). Ponadto gossypina wykazuje również działanie antyoksydacyjne oraz przeciwzapalne.

PRZEZNACZENIE

Preparat Stressoxan cat to mieszanka paszowa przeznaczona do uzupełniania diety kotów dorosłych i kociąt, w szczególności: osobników z problemami behawioralnymi ( np. nadpobudliwość, moczenie się), w przypadku dyskomfortu towarzyszącego przewlekłym problemom zdrowotnym, w sytuacjach stresowych: rozłąka, zmiana otoczenia, pojawienie się nowego członka rodziny, fajerwerki, wizyta w gabinecie weterynaryjnym, wystawa, podróż. Stressoxan cat zawiera składniki ważne w żywieniu kotów z objawami stresu i niepokoju: prekursory neuroprzekaźników oraz bioflawonoidy o działaniu antyoksydacyjnym.