PUDEŁO NA TABLETKI GRATIS

VEBIOT skinoxan cat 30 tabletek

Producent:VEBIOT

Brak w magazynie

Zobacz również

Pokaż więcej

Opis

VEBIOT SKINOXAN CAT 30 tabletek – Opis


Przedstawiamy VEBIOT SKINOXAN CAT – wyjątkowy preparat dla kotów wspomagający prawidłowe odżywianie, dostępny w praktycznej formie 30 tabletek. Ten specjalistyczny produkt jest dedykowany do wspomagania zdrowia skóry kotów, dostarczając niezbędnych składników odżywczych, które mogą pomóc w przypadkach, takich jak nadmierna keratynizacja naskórka.

SKINOXAN CAT od firmy VEBIOT to produkt o wykazanej efektywności. Dzięki starannie dobranym składnikom aktywnym, Skinoxan wspomaga prawidłowe funkcje skóry, a jego działanie jest widoczne już po krótkim czasie stosowania. Każda tabletka to skoncentrowane źródło składników odżywczych, które pomagają utrzymać skórę kota w dobrej kondycji.

VEBIOT SKINOXAN KOT doskonałe wsparcie dla zdrowia skóry Twojego kota. Pomaga utrzymać skórę kota w dobrej kondycji, zwalczając typowe problemy skórne, takie jak nadmierna keratynizacja naskórka. Dodatkowo, Skinoxan dostarcza esencjonalnych składników odżywczych, które są niezbędne dla prawidłowego funkcjonowania skóry. Dzięki temu Twój kot może cieszyć się zdrową, gładką i lśniącą sierścią. Używając VEBIOT SKINOXAN CAT, zapewnisz swojemu kotu najwyższą jakość opieki.

Preparat dla kotów wspomagający prawidłowe odżywianie, w szczególności osobników, u których występuje nadmierna keratynizacja naskórka.

Przed włączeniem mieszanki paszowej uzupełniającej Skinoxan dog do diety Twojego kotarekomendujemy konsultację z lekarzem weterynarii

Preparat dla kotów wspomagający prawidłowe odżywianie, w szczególności:

  • osobników, u których występuje nadmierna keratynizacja naskórka
  • osobników wykazujących zwiększoną utratę włosa
  • osobników z nieprawidłowościami w obrębie wytworów skóry i okrywy włosowej

SKŁAD

Cynk jest składnikiem mineralnym, który jako składnik metaloenzymów i kofaktor polimeraz RNA i DNA bierze udział w regulacji cyklu komórkowego. Zapewnienie odpowiedniej podaży cynku wpływa na utrzymanie właściwej kondycji skóry.

Witamina B1 (tiamina) bierze udział w procesach regeneracji skóry.

Witamina B2 (ryboflawina) pomaga zachować zdrową skórę i bierze udział w procesach związanych z biosyntezą kolagenu.

Witamina B3 (niacyna) pomaga w utrzymaniu prawidłowego stanu błon śluzowych.

Witamina B5 (kwas pantotenowy) bierze udział w syntezie fosfolipidów wchodzących w skład błon komórkowych.

Witamina B6 (pirydoksyna) bierze udział w przemianach kolagenu.

Witamina B7 (biotyna) pomaga w utrzymaniu prawidłowej okrywy włosowej.

Witamina B9 (kwas foliowy) bierze udział w procesie podziałów komórkowych.

Witamina B12 (kobalamina) stymuluje syntezę melaniny obecnej w skórze kotów.

Witamina A jest odpowiedzialna za prawidłowo przebiegające procesy keratynizacji naskórka.

Witamina E, jako naturalny antyoksydant, bierze udział w zachowaniu stabilności i integralności błony komórkowej komórek skóry.

DZIENNA PORCJA

Masa ciała kota    Dzienna porcja

Poniżej 5 kg            ½ tabletki

5 kg – 10 kg            1 tabletka

11 kg – 15 kg          1½ tabletki

PRZEZNACZENIE

Skinoxan cat to mieszanka paszowa przeznaczona do uzupełniania diety kotów dorosłych i kociąt, w szczególności: osobników z nadmierną keratynizacją naskórka, zwiększoną utratą włosa, wykazujących nieprawidłowości w obrębie wytworów skóry i okrywy włosowej. Lekarz weterynarii może również zalecić Skinoxan cat w celu poprawy kondycji skóry oraz wyglądu sierści, zmniejszenia jej matowości i łamliwości.