VEBIOT hepaxan cat 30 tabletek

Producent:VEBIOT

Dostępne - Wysyłka w 24h

75,90 

+

Kupowane razem

Produkty VEBIOT

Podobne produkty

Ostatnio oglądane

Opis

VEBIOT HEPAXAN CAT 30 tabletek – OPIS:

VEBIOT HEPAXAN CAT to specjalnie opracowany suplement diety dla kotów, dostarczany w formie 30 tabletek. Ten innowacyjny produkt ma na celu wspierać zdrowie wątrobę dla kotów i kociąt, (takich jak uszkodzenia wątroby, dysfunkcji wątroby), pomagając mu cieszyć się długim i zdrowym życiem.

Efektywność VEBIOT HEPAXAN potwierdzona jest poprzez poprawę kondycji i samopoczucia kotów, które go stosują, dlatego Hepaxan cat opinie ma bardzo dobre. Hepaxan cat skutki uboczne? Jak każdy produkt, HEPAXAN może potencjalnie wywołać skutki uboczne, takie jak lekkie problemy żołądkowe. Dlatego zawsze zaleca się przestrzeganie zaleceń dawkowania i monitorowanie kota podczas kuracji. Poniżej opisaliśmy jak należy podawać Hepaxan Cat.

Preparat dla kotów i kociąt wspierający właściwe odżywanie 

Suplement diety HEPAXAN CAT od VEBIOT jest nieocenionym wsparciem dla kotów narażonych na uszkodzenia wątroby – organu kluczowego dla zdrowia i ogólnego funkcjonowania organizmu. Suplement jest szczególnie zalecany w przypadku zatruć i różnych dysfunkcji wątroby, wspierając naturalne procesy detoksykacji organizmu. Jest to kluczowe dla utrzymania dobrego samopoczucia i zdrowia naszych czworonożnych przyjaciół. Pamiętaj, dbaj o zdrowie swojego kota z VEBIOT HEPAXAN CAT!

Preparat dla kotów i kociąt wspomagający prawidłowe odżywianie, w szczególności dla osobników narażonych na uszkodzenia wątroby

Przed włączeniem mieszanki paszowej uzupełniającej Hepaxan cat do diety Twojego kota rekomendujemy konsultację z lekarzem weterynarii

Preparat dla kotów i kociąt wspomagający prawidłowe odżywianie, w szczególności dla:

  • osobników narażonych na uszkodzenia wątroby
  • w przypadku zatruć i dysfunkcji wątroby
  • w stanach długotrwałej ekspozycji na związki toksyczne

Hepaxan cat skład:

Opis składników: 

PHOSPHOComplex silybin standaryzowany na 30% zawartość sylibiny zapewnia wysoką hepatoprotekcję. Składnik ten charakteryzuje się dużą biodostępnością i pozytywnie wpływa na procesy regeneracji wątroby poprzez stymulowanie proliferacji hepatocytów i hamowanie procesów włóknienia.

Związki zawarte w produktach drożdży chronią organizm przed uszkodzeniami wątroby. Związki zawarte w produktach drożdży zwiększają efektywność procesów zachodzących w hepatocytach.

Cynk jest składnikiem mineralnym wchodzącym w skład enzymów wątrobowych biorących udział w metabolizmie ksenobiotyków.

Witamina E jest antyoksydantem zapobiegającym uszkodzeniom DNA oraz błon komórkowych hepatocytów.

Hepaxan cat jak podawać?

Dawkowanie jest proste i przejrzyste – zaleca się podawanie jednej tabletki dziennie dla psów o masie do 10 kg, dwóch tabletek dla psów o masie od 10 do 20 kg, i tak dalej, do maksimum trzech tabletek dziennie dla psów ważących powyżej 20 kg. Poniżej dokładniej rozpisujemy jak podawać Hepaxan cat:

DZIENNA PORCJA

Masa kota        Dzienna porcja

Ponizej 3 kg       ½ tabletki

3 kg – 5 kg         1 tabletka

6 kg – 10 kg       1½ tabletki

11 kg – 15 kg      2 tabletki

PRZEZNACZENIE

Przeznaczenie produktu: Preparat Hepaxan cat to mieszanka paszowa przeznaczona do uzupełniania diety kotów dorosłych i kociąt, w szczególności narażonych na uszkodzenia wątroby, w przypadku zatruć i dysfunkcji wątroby oraz w stanach długotrwałej ekspozycji na związki toksyczne. Lekarz weterynarii może również zalecić Hepaxan cat w celu uzupełniania diety Twojego kota wspomagająco w regeneracji wątroby i wspieraniu funkcji detoksykacyjnych.