Majtki i pieluchy dla psa

Majtki i pieluchy dla psa: doskonałe rozwiązanie dla higieny i komfortu szczeniąt, suczek w cieczce oraz psów starszych

Bestsellery

Nie znaleziono produktów, których szukasz.

Pieluchy i majtki dla psa – czystość i wygoda w domu i w podróży

Akcesoria higieniczne dla psów chronią mieszkanie przed zabrudzeniem. Mocz czy cieczka mają trudny do zneutralizowania zapach, a także mogą spowodować trwałe uszkodzenia, jak wypaczenie paneli. Najlepszym rozwiązaniem są pieluchomajtki dla psa, ich kształt jest dopasowany do anatomii zwierzaka i stanowi gwarancję komfortu noszenia. Zapraszamy do sklepu internetowego Zoona.pl i skorzystania z bogatej oferty pieluch dla psów, które mają problemy z nietrzymaniem moczu.

Jak dobrać odpowiednie pieluchy lub majtki dla psów?

Pieluchomajtki dla psa powinny być dobrane pod kątem indywidualnych potrzeb oraz wielkości zwierzęcia. Inne będą pieluchy dla psów małych, inne dla seniorów, a jeszcze inne dla suk z cieczką. Przed dokonaniem zakupu warto zapoznać się z zaleceniami producenta, które umieszczone są na opakowaniu. Zwierzęta różnią się budową ciała, a pielucha powinna zapewniać im optymalny komfort. Dodatkowo należy wziąć pod uwagę ich chłonność. Pieluchy dla psa seniora i na podróż powinny być wyjątkowo chłonne.

Materiał także ma znaczenie. Miękkie pieluchy dla psów, wygodne majtki dla psa, które zapewniają właściwą wentylację, nie będą powodować otarć i odparzeń. Jeśli zwierzę cierpi na choroby dróg moczowych i nie trzyma moczu, dobrze jest także skorzystać z preparatów usuwających ten charakterystyczny zapach, które znajdą Państwo w sklepie internetowym Zoona.pl.

Wielość zastosowań pieluch dla psów

Pieluchy dla psów mają wiele zastosowań. Suczki w trakcie cieczki są niespokojne i zdenerwowane, aby zapewnić im większy komfort i higienę, można stosować akcesoria higieniczne. Majtki na cieczkę dla psa chronią przed zabrudzeniem, ale nie stanowią zabezpieczenia przed ciążą. Podczas spacerów nie wolno spuszczać suki ze smyczy czy zostawiać ją samą bez opieki. Samce wyczuwają cieczkę i są w stanie pokonać każdą przeszkodę.

Pieluchy dla psa na nietrzymanie moczu będą odpowiednie zarówno dla seniorów, juniorów, jak i psów dorosłych. Często stres związany na przykład z wizytą u weterynarza czy długą rozłąką z właścicielem może przyczynić się do niekontrolowanego posikiwania. Nieocenioną pomoc przynoszą w tym wypadku właśnie pieluchy i majtki dla psów.

Innym rozwiązaniem na problemy z nietrzymaniem moczu mogą być maty chłonące. Doskonale absorbują mocz i uniemożliwiają jego wypływanie czy przesiąkanie. Można je wykorzystać w domu, w transporterze czy do zabezpieczenia siedzeń w samochodzie.