Odstraszacze i repelenty dla psa

Odstraszacze i repelenty dla psa: Skuteczna ochrona przed niechcianymi szkodnikami. Twojemu psu zapewnij komfort i bezpieczeństwo.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 8

  Odstraszacze i repelent dla psa– skuteczny sposób na nieprzyjemne nawyki zwierzaka

  Aby nauczyć psy pożądanych zachowań, należy tresować je już od szczeniaka. Jednakże czasem trudno jest zwalczyć przyzwyczajenia, które mogą stać się uciążliwe dla właścicieli. Można wtedy skorzystać z porad profesjonalnych behawiorystów, zapewnić psu zabawki, dużo ruchu, a także skorzystać z odstraszaczy i repelentów dla psów. Są one w 100 proc. bezpieczne zarówno dla zwierząt, jak i ludzi, więc bez obaw można je stosować wewnątrz pomieszczeń oraz na zewnątrz.

  Zapach odstraszający psy  –  repelent na psy do ogrodu…

  Odstraszacz psów na zewnątrz ma zazwyczaj formę granulatu. Odpowiednio dobrana frakcja ziarnowa naturalnego minerału została nasączona naturalnymi i syntetycznymi olejkami eterycznymi, które skutecznie odstraszają psy. Repelent na psy stopniowo uwalnia zapach i w zależności od warunków atmosferycznych wystarcza na od 7 dni do 20 dni. Dla ludzi zapach jest prawie niewyczuwalny, dzięki czemu można spokojnie przebywać w ogrodzie. Produkty tego typu są całkowicie bezpieczne, a dodatkowo mają właściwości dekoracyjne. Odstraszacz na psy, żeby nie sikały, wystarczy wysypać w wybranym miejscu, wokół rabatki kwiatów czy drzew, wszędzie tam, gdzie psiak uwielbia psocić. Przez wysypanie granulatu można wyznaczyć zwierzęciu teren, po którym może się poruszać, i chronić cenne okazy flory.

  Gdy suka ma cieczkę, można stosować neutralizator zapachów psa, który pozwoli uniknąć niechcianych zalotników i odstraszy psy z okolicy.

  … i odstraszacz psów do domu

  Repelent na psy ma za zadanie odstraszać psy z miejsc, w których mogą wyrządzić niepożądane szkody. Zapach odstraszający psy zniechęca zwierzęta do zaznaczania terytorium, czyli jest to odstraszacz na psy, żeby nie sikały i nie pozostawiały odchodów w pomieszczeniach zamkniętych i na zewnątrz, w ogrodzie. Preparaty przeznaczone do użytku wewnętrznego mają najczęściej postać płynu z wygodnym aplikatorem. Substancja zapachowa, rozpylona na powierzchni podłogi czy mebli, będzie stanowić skuteczną ochronę przed zniszczeniem. Chętnie gryzione buty czy meble należy spryskiwać gorzkim w smaku płynem, który nauczy psiaka właściwych nawyków.

  Jeśli pies długo pozostaje sam w domu, to można stosować maty chłonne, które pochłaniają zapach moczu, a także uniemożliwiają wypływanie lub przesiąkanie. Można je także stosować w celu zabezpieczenia siedzeń samochodowych podczas transportu psów.