Czyszczenie zabrudzeń, usuwanie zapachów

Neutralizator zapachu psa: Skuteczne rozwiązanie, które usuwa nieprzyjemne zapachy. Dla świeżości i czystości w Twoim domu

Wyświetlanie wszystkich wyników: 8

  Neutralizator zapachu psa – prosty sposób na trudne zapachy

  W ofercie sklepu internetowego Zoona.pl znajdą Państwo preparat neutralizujący zapach moczu psa, uniwersalne płyny do mycia podłóg, a także środki przeznaczone do usuwania zapachu psa. W zależności od potrzeb można wybrać specyfik, który ułatwi wspólne życie z psiakiem, a dodatkowo zapewni optymalną higienę. Decydując się na opiekę nad psem, nie trzeba rezygnować z czystości, wystarczy kupić odpowiednie akcesoria.

  Jaki preparat neutralizujący zapach moczu psa wybrać?

  Pies jest zwierzęciem wychodzącym, dlatego często się zdarza, że towarzyszy mu brzydki zapach. Przemoczona sierść, organiczne nieczystości, w których zwierzęta uwielbiają się tarzać, to tylko niektóre przykłady. Chory pies również intensywniej pachnie, a z kolei szczeniaki często oddają mocz w najmniej spodziewanych miejscach. Usuwanie zapachu psa może polegać na częstych kąpielach zwierzaka z użyciem szamponu dla psów, ale jak pozbyć się odoru z mebli, podłóg czy innych sprzętów domowych? Neutralizator zapachu psa to najlepszy wybór. Uniwersalne płyny do mycia podłóg odkażają powierzchnię i nadają jej przyjemny zapach owoców leśnych, powiewu wiosny czy kwiatów.

  Czym zneutralizować zapach psa?

  Powierzchnie różnego typu można czyścić, eliminując zapach moczu, kału, wymiocin, wydzieliny gruczołów czy zapachu ciała psa, za pomocą preparatów neutralizujących pochodzących od renomowanych marek, takich jak VetExpert. Specjalnie opracowana formuła jest bezpieczna dla zwierząt i ludzi. Skutecznie usuwa nawet najbardziej uciążliwe aromaty. Ponadto skład preparatu jest w pełni biodegradowalny i nietoksyczny dla środowiska naturalnego.

  Skuteczny preparat do usuwania zapachu moczu psa

  Usuwanie zapachu moczu psa może nastręczać nie lada kłopotów. Aby ułatwić sobie wspólne mieszkanie, dobrze jest się przygotować na taką okoliczność. Zwierzęta, szczególnie seniorzy i szczeniaki, mają tendencję do nietrzymania moczu. Można wtedy skorzystać z pieluch dla psa lub mat chłonących albo wybrać preparat neutralizujący zapach moczu psa.

  Specjalne preparaty dostępne w sklepie internetowym Zoona.pl nie maskują zapachu, a pochłaniają białko i kryształy kwasu moczowego, usuwając środowisko przyjazne dla bakterii. Mieszkanie jest wolne od nieestetycznych plam, a także idealnie higieniczne. Niektóre neutralizatory zapachu zawierają także blokery feromonów, dzięki czemu pies nie ma odruchu znaczenia terenu, co minimalizuje ryzyko powstawania kolejnych plam i zniszczeń wywołanych przez kwas moczowy.