Pojemniki na karmę dla psa

Pojemniki na karmę dla psa: zachowaj świeżość i aromat posiłków. Praktyczne i estetyczne rozwiązanie dla każdego domu.

Nie znaleziono produktów, których szukasz.

Jakie funkcje mają spełniać pojemniki na karmę dla psa?

Pojemniki na karmę dla psa są bardzo różne, a ich wybór tylko pozornie jest łatwy. Natomiast nie ulega wątpliwości, że warto zainwestować w dobrej jakości pojemnik na pokarm dla psa, który pozwala go przechowywać w warunkach czystych i higienicznych. Do najważniejszych funkcji takiego pojemnika należą m.in.:

  • zapobieganie utracie świeżości,
  • zapobieganie psuciu pokarmu,
  • zapobieganie utracie wartości odżywczych.

Jakie pojemniki na karmę dla psa – rodzaje

Proszę pamiętać, że zepsute jedzenie może prowadzić do problemów z trawieniem czworonoga. Można wyróżnić:

  • Pojemnik na suchą karmę dla psa – powinien być szczelny, dzięki czemu jedzenie można w nim przetrzymywać nawet przez kilka tygodni. Dla większego komfortu, szczególnie jeżeli jest to duży pojemnik na karmę dla psa, przydają się kółka.

  • Pojemnik na mokrą karmę dla psa – pozwala zachować większość substancji odżywczych zawartych w karmie. Najważniejsze, żeby był on szczelny, a dodatkowo również łatwy w utrzymaniu w czystości. Jednocześnie tak samo powinien wyglądać pojemnik na przysmaki dla psa.

Różnorodność dotyczy również materiału wykonania. Często jest on wykonany z tworzywa sztucznego. Jednak w naszej ofercie znajdziecie Państwo również metalowy pojemnik na karmę dla psa.

Jak duży powinien być pojemnik na karmę dla psa?

Wielkość czworonoga przede wszystkim definiuje jego rasa. Co jest zrozumiałe, z reguły im większy i bardziej aktywny pies, tym zjada on większe ilości karmy. W naszym sklepie znajdziecie Państwo pojemniki na karmę dla psów o bardzo różnej objętości, tj.:

  • pojemnik na karmę dla psa 3 kg,
  • pojemnik na karmę dla psa 10 kg,
  • pojemnik na karmę dla psa 12 kg,
  • pojemnik na karmę dla psa 15 kg,
  • pojemnik na karmę dla psa 20 kg.

Pojemniki na jedzenie dla psa w sklepie Zoona.pl

Jesteśmy przekonani, że w naszej ofercie znajdziecie Państwo szczelny pojemnik na karmę dla psa o optymalnej objętości. W jednym miejscu zebraliśmy wiadra oraz pojemniki dedykowane psiakom różnych ras i wielkości. Wybierając pojemnik z naszego asortymentu, macie Państwo pewność, że karma psa pozostanie świeża i wolna od bakterii. Polecamy też specjalny pojemnik na przekąski dla psa.

Produktami premium są inteligentne pojemniki na karmę dla psa, które wyposażono w miseczkę. Dzięki temu można do niej automatycznie dozować ilość karmy. To rozwiązanie dedykowane zwłaszcza tym właścicielom, którzy w ciągu dnia znikają na długie godziny i nie chcą martwić się, że ich psiak pozostaje głodny.