Maty chłonące

Maty dla psów zapewniają komfort, higienę oraz ochronę powierzchni. Doskonałe do domu, samochodu czy na piknik z pupilem.

Nie znaleziono produktów, których szukasz.

Maty dla psów, czyli jak zwiększyć komfort zwierzęcia podczas nieobecności

Maty dla psów mogą pełnić różne funkcje. Mata chłonna dla psa, czyli mata higieniczna dla psów zabezpiecza mieszkanie przed plamami z moczu, natomiast mata treningowa dla szczeniąt ułatwia wychowanie malucha i nauczenie go czystości. Maty dla psów mogą stanowić praktyczne i wygodne legowisko dla zwierzaka i zapewnią mu regenerujący sen, tak aby miał mnóstwo energii do wspólnych zabaw. Zapraszamy do sklepu internetowego Zoona.pl, znajdą tu Państwo cały szereg mat dla psów, wśród których na pewno jest odpowiedni model, spełniający potrzeby Państwa pupila.

Mata dla psa – wygoda i komfort dla każdego pupila

Mata treningowa dla szczeniąt, czyli mata do sikania dla psa to skuteczna nauka czystości i przydatna ochrona podłogi, kanapy czy foteli samochodowych przed zabrudzeniami. Psa można przyzwyczaić do załatwiania potrzeb fizjologicznych we wskazanym miejscu. Mata dla szczeniaka do sikania jest w tym celu niezastąpiona.

Jak nauczyć psa sikać na matę?

Zwierzę warto nagradzać zaraz po załatwieniu, aby szybciej wyrobić pożądane nawyki. Ponadto matę należy regularnie wymieniać, aby zapewnić zwierzęciu komfort i higienę. Z czasem matę można przesuwać stopniowo w kierunku drzwi wyjściowych, aby przygotować szczeniaka do załatwiania się na zewnątrz.

Maty dla psów wykonane są z przyjemnych w dotyku materiałów, wypełnionych substancją absorbującą płyny. Przed przeciekaniem zabezpieczają wodoodporny spód i solidne wykonanie całości.

Mata dla szczeniaka do sikania – ochrona domu i czystość

Maty dla psów pełnią funkcję wychowawczą dla młodych czworonogów, są także bardzo przydatne dla starszych i chorych zwierząt. Można nimi wyścielić wnętrze transportera, samochód czy sofę, warto zaopartrzyć się wóczas w maty dla psa do samochoduMata dla szczeniaka do sikania pozwala zachować czyste i suche łapy, a neutralna woń nie powoduje alergii i podrażnień. Produkt pozwala utrzymać w domu czystość i zapobiega powstawaniu nieprzyjemnego zapachu. Mocz wsiąka w matę i zostaje związany w formie żelu, dzięki czemu nie ma obaw o przeciekanie czy rozlanie zawartości. Wystarczy wybrać rozmiar odpowiadający potrzebom psa, a higiena i ochrona będą zapewnione.

Innym sposobem rozwiązania problemu nietrzymania moczu są pieluchy i majtki dla psa. Dostępne są w różnych rozmiarach, dopasowanych do psiej anatomii i różnią się chłonnością. Można je zakładać na spacery czy podczas dłuższej podróży samochodem. A jeśli już zdarzy się, że psiak zasika kanapę, dywan czy panele, to można zastosować skuteczne preparaty neutralizujące zapach moczu.