Higiena i pielęgnacja psa
Bestsellery
-

TOTOBI Naturalny szampon z odżywką 300ml
31,53 zł(105,10 zł / l)
-

EUROWET Fyto-Derm 30ml na uszkodzenia skóry
48,01 zł(1600,33 zł / l)
-

JM SANTE Poliderm Płyn Hipo 1000ml hipoalergiczny płyn do prania i pielęgnacji tkanin dla zwierząt
84,88 zł(84,88 zł / l)
-

OVER ZOO Szampon dla szczeniąt 250ml
24,06 zł(96,24 zł / l)
-

GREEN SANTE Naturalna maść regenerująco-ochronna na nos dla psów i kotów 60 ml
51,12 zł(852,00 zł / l)
-

EUROWET Emulsja do przemywania uszu 100ml
27,15 zł(271,50 zł / l)
-

OVER ZOO Zestaw dla psów rasy shih tzu 490ml
44,52 zł(90,86 zł / l)
-

OVER ZOO White Spray 100ml
22,80 zł(228,00 zł / l)
-
Ręcznik z mikrofibry GRATIS!

VIRBAC Allerderm szampon dla skóry wrażliwej psów i kotów 250 ml
54,13 zł(216,52 zł / l)
-

TOTOBI Naturalne perfumy MY BOY
33,94 zł(339,40 zł / l)
-

MICROMED ear-eye, czyścik do uszu/oczu dog blister
38,70 zł -

EUROWET Szampon dla ciemnej sierści 200ml
26,97 zł(134,85 zł / l)
-

GEULINCX Clorexyderm Oto Piu 150ml pielęgnacja ucha
72,74 zł(484,93 zł / l)
-

Over Zoo Keto Spray 100ml spray z ketokonazolem i chlorheksydyną do miejscowej pielęgnacji skóry
34,43 zł(344,30 zł / l)
-

VET EXPERT Clinic Care microBiome Balance Conditioner 150ml probiotyczna odżywka w sprayu
38,99 zł(259,93 zł / l)
-

OVER ZOO Szampon winogrono 200ml
10,48 zł(52,40 zł / l)
-

OVER ZOO Szampon dla szczeniąt rasy yorkshire 250m
24,06 zł(96,24 zł / l)
-

TOTOBI Naturalny szampon odświeżający 300ml
33,76 zł(112,53 zł / l)
-

BOTANIQA White Me Up by Aga Pluta Shampoo 250ml szampon pielęgnacyjny dla psów do białej i jasnej sierści
19,30 zł(77,20 zł / l)
-

Recovital Tear Stain Wipes 100 sztuk chusteczki do oczu dla zwierząt
23,09 zł -

DOUXO Skin & Coat SPA Dog Mousse 150ml ultrabezpieczna pianka odświeżająca bez spłukiwania dla psów
38,79 zł(258,60 zł / l)
-

TOTOBI Naturalne perfumy MY GIRL
33,94 zł(339,40 zł / l)
-

JM SANTE Polisept Vet AL/AG 3 sztuki
67,80 zł -

EUROWET Szampon nawilżający dla psów 200ml
26,97 zł(134,85 zł / l)
-

VETOQUINOL Sonotix 120ml
85,17 zł(709,75 zł / l)
-

Aptus Plaque Buster 200g środek do usuwania płytki nazębnej
77,41 zł(387,05 zł / kg)
-

Recovital Bandaż kohezyjny 5cm czerwony
3,87 zł -

DOUXO Skin & Coat SPA Ear Cleaner 120ml ultrabezpieczny preparat do czyszczenia uszu dla psów i kotów
38,79 zł(323,25 zł / l)
-

JM Sante Vet Protector Jama Ustna Płytka do codziennego dbania o higienę jamy ustnej psów i kotów
53,25 zł -

OVER ZOO Szampon przeciwłupieżowy 250ml
24,15 zł(96,60 zł / l)
-

OVER ZOO Szampon dla psów i kotów w saszetce 20ml
3,69 zł(184,50 zł / l)
-

TOTOBI Krem z SPF44 dla zwierząt, przeciwsłoneczy do łapek i noska 25ml
47,52 zł(1900,80 zł / l)
-

EUROWET Otolan 50ml Płyn do uszu Usuwanie woskowiny dla psa i kota
32,79 zł(655,80 zł / l)
-

Recovital Bandaż kohezyjny 5cm zielony
3,87 zł -

VET EXPERT Clinic Care Hypo & Omega Conditioner 150 ml emolientowa odżywka do spłukiwania
42,58 zł(283,87 zł / l)
-

OVER ZOO Nano Spray 125ml
36,76 zł(294,08 zł / l)
