Higiena i pielęgnacja psa
Bestsellery
-

VET-AGRO Dermatisan płyn przeciwświądowy z alantoiną 250ml
29,97 zł(119,88 zł / l)
-

OVER ZOO Szampon dla psów rasy Shih Tzu 250ml
24,06 zł(96,24 zł / l)
-

SCANVET AuriCeum 50ml płyn do uszu dla psa i kota
32,79 zł(655,80 zł / l)
-

EUROWET Stoma-Żel 50g plus szczoteczka
45,40 zł(908,00 zł / kg)
-

DR SEIDEL płyn do oczu dla psów i kotów 75ml
20,76 zł(276,80 zł / l)
-

BAYER VIRKON S Uniwersalny preparat dezynfekcyjny ASF 200g
29,82 zł(149,10 zł / kg)
-

VET EXPERT Antiseborrhoeic Shampoo przeciwłojotokowy 250ml
40,64 zł(162,56 zł / l)
-
Promocja!

Najniższa cena z ostatnich 30 dni 79,00 zł.
TRUEBOND PlaqueOff Powder Dental 150g naturalny proszek na kamień nazębny i świeży oddech
-32%115,43 złPierwotna cena wynosiła: 115,43 zł.79,00 złAktualna cena wynosi: 79,00 zł.(526,67 zł / kg)
-

EUROWET Dry&Clean 150ml pianka do mycia na sucho
37,34 zł(248,93 zł / l)
-

VIRBAC Pyoderm 250ml szampon dla psa i kota – przeciwbakteryjny, przeciwgrzybiczy
61,89 zł(309,45 zł / l)
-

JM SANTE Vet Protector Uszy Plus 50ml płyn do uszu
38,79 zł(775,80 zł / l)
-

VET EXPERT CARYODENT PROLIQUA 250 ml płyn do higieny jamy ustnej dla psa i kota
35,11 zł(140,44 zł / l)
-

DR SEIDEL Szampon selenowy 220ml
33,94 zł(154,27 zł / l)
-

DOUXO S3 Calm Mousse 150ml pianka dla kotów i psów z alergią lub atopią
105,72 zł(704,80 zł / l)
-

PETOSAN Szczoteczka L z podwójną główką do mycia zębów psa
28,74 zł -

VIRBAC Vet Aquadent pies i kot 500 ml
73,22 zł(146,44 zł / l)
-

Scanvet PlaqClear 30 kapsułek Jama Usta Zęby Oddech Kamień Pies i Kot
32,97 zł(219,80 zł / kg)
-

JM SANTE Poliderm Szampon saszetka 15ml
5,81 zł(387,33 zł / l)
-

GEULINCX Zincoseb Shampoo 100ml
35,88 zł -

OVER ZOO szampon bananowy hipoalergiczny 200 ml
10,57 zł(52,85 zł / l)
-

GEULINCX Otoact preparat zmiękczający woskowinę 100 ml
62,45 zł(624,50 zł / l)
-

VIRBAC epiotic sis 125 ml pies i kot
66,92 zł(535,36 zł / l)
-

VET NATURA LimeVet 100ml
39,77 zł(397,70 zł / l)
-

OVER ZOO Ochrona łap i modzeli 50 g – chroni łapy psów i kotów przed mrozem
18,04 zł(360,80 zł / kg)
-

EUROWET Hexoderm 20ml szampon dermatologiczny
4,84 zł(242,00 zł / l)
-

EUROWET Odżywka do sierści i włosów 200ml dla psów
26,68 zł(133,40 zł / l)
-

PETOSAN Szczoteczka M z podwójną główką do mycia zębów psa
28,74 zł -

GEULINCX Otodine 100ml
69,74 zł(697,40 zł / l)
-

JM SANTE Polisept Vet żel na rany Wound Gel 30ml Silver PRO
50,34 zł(1678,00 zł / l)
-

VETOQUINOL Otifree 160ml roztwór do czyszczenia uszu
63,04 zł(394,00 zł / l)
-

Eurowet Optex 50ml Płyn do przemywania oczu i powiek
29,97 zł(599,40 zł / l)
-

JM SANTE Polisept Vet Opatrunek hydrokoloidowy 3 sztuki
36,62 zł -

PETOSAN zestaw dentystyczny toy dog
45,11 zł -

JM SANTE Poliderm Szampon 250ml
36,76 zł(147,04 zł / l)
-

JM SANTE Poliderm Spray 100ml
45,98 zł(459,80 zł / l)
-

EUROWET Ektozin 25ml Płyn do oczu i powiek dla psa i kota Zapalenie spojówek
33,85 zł(1354,00 zł / l)
