Higiena i pielęgnacja psa
Bestsellery
-

OVER ZOO Zestaw dla psów rasy yorkshire 490ml
44,52 zł(90,86 zł / l)
-

OVER ZOO Zestaw dla psów o białej i jasnej 490ml
44,61 zł(91,04 zł / l)
-

HILTON Szampon pielęgnacyjny dla szczeniąt 250ml dla szczeniąt
14,45 zł(57,80 zł / l)
-

BOTANIQA Refreshing Mist Fresh Love 250ml mgiełka perfumowana o świeżym i owocowym zapachu
36,35 zł(145,40 zł / l)
-

TRIXIE zgrzebło carding 8 x 14cm 24173 furminator średni
74,92 zł -

VET PROTECTOR® JAMA USTNA – SZCZOTECZKA 3D do higieny jamy ustnej dla Psów i Kotów
15,90 zł -

FLUFFY PET Spray na spacer 150ml
41,61 zł(277,40 zł / l)
-

FLUFFY PET Szampon do zadań specjanych 300ml
43,55 zł(145,17 zł / l)
-

Recovital Bandaż kohezyjny 10cm zielony
6,69 zł -

OVER ZOO Szampon ochrona przed owadami 200ml
10,48 zł(52,40 zł / l)
-

OVER ZOO Szampon dla psów o ciemnej sierści 250ml
24,15 zł(96,60 zł / l)
-

TOTOBI Naturalne serum olejowe 30ml
34,91 zł(1163,67 zł / l)
-

BOTANIQA For Ever Bath by Aga Pluta Shampoo 250ml odżywczy szampon dla psów wszystkich ras i rodzajów sierści
19,69 zł(78,76 zł / l)
-

BOTANIQA Love Me Long by Aga Pluta Conditoner 250ml odżywka dla psów długowłosych
21,24 zł(84,96 zł / l)
-

FLUFFY PET Szampon do codziennej pielęgnacji 300ml
47,48 zł(158,27 zł / l)
-

Recovital Bandaż kohezyjny 10cm niebieski
6,69 zł -

VET EXPERT Clinic Care microBiome Balance Shampoo 250ml szampon dermokosmetyczny
53,25 zł(213,00 zł / l)
-

DOUXO Skin & Coat SPA Detangling 295ml ultrabezpieczny spray ułatwiający rozczesywanie dla psów
67,89 zł(230,14 zł / l)
-

DOUXO Skin & Coat SPA Hydrating 250ml ultrabezpieczny szampon nawilżający dla psów
58,19 zł(232,76 zł / l)
-

OVER ZOO Animal Soap Spray 250ml
16,88 zł(67,52 zł / l)
-

OVER ZOO Silk Spray 250ml
24,06 zł(96,24 zł / l)
-
Ręcznik z mikrofibry GRATIS!

VIRBAC Allerderm szampon dla skóry normalnej dla psów i kotów 250 ml
49,95 zł(199,80 zł / l)
-

TOTOBI Naturalna maska regenerująca 250ml
36,85 zł(147,40 zł / l)
-
NOWOŚĆ

EUROWET Szampon dla ciemnej sierści 1 litr
49,37 zł(49,37 zł / l)
-

JM Sante Poliderm Hipoalergiczny sztyft ochronny14,5g na łapy dla psa i kota
46,46 zł(3204,14 zł / kg)
-

Totobi Cooling Gel 50ml łagodząco – chłodzący żel do skóry i sierści psa
34,91 zł(698,20 zł / l)
-

VET EXPERT Clinic Care Hypo & Omega Shampoo 250ml szampon dermokosmetyczny emolientowy
47,53 zł(190,12 zł / l)
-

DOUXO Skin & Coat SPA Itch-Soothing 250ml ultrabezpieczny szampon dla psów z wrażliwą i swędzącą skórą
58,19 zł(232,76 zł / l)
-

DOUXO Skin & Coat SPA Conditioner 250 ml ultrabezpieczna odżywka owsiana dla psów
58,19 zł(232,76 zł / l)
-

OVER ZOO Aurismax 75ml
32,49 zł(433,20 zł / l)
-

OVER ZOO Perfumy dla psów truskawka 150ml
25,71 zł(171,40 zł / l)
-

OVER ZOO Perfumy dla psów jaśmin 150ml
26,97 zł(179,80 zł / l)
-
Promocja!

Najniższa cena z ostatnich 30 dni 24,90 zł.
EUROWET Szampon łagodzący objawy podrażnienia 200ml
-5%26,09 złPierwotna cena wynosiła: 26,09 zł.24,90 złAktualna cena wynosi: 24,90 zł.(124,50 zł / l)
-

EUROWET Otolan 100ml Płyn do uszu Usuwanie woskowiny dla psa i kota
47,43 zł(474,30 zł / l)
-

EUROWET Peroxyvet saszetka 20ml szampon na przetłuszczoną skórę sierść
5,72 zł(286,00 zł / l)
-

TOTOBI Naturalne mydło ochronne 90g
30,06 zł(334,00 zł / kg)
