Higiena i pielęgnacja psa
Bestsellery
-

EUROWET Akaryl Żel 25ml pielęgnacja uszu
48,01 zł -

Recovital Dental Finger Wipes 50 sztuk płatki do zębów dla zwierząt
36,38 zł -

Recovital Ear Finger Wipes 50 sztuk płatki do uszu dla zwierząt
18,82 zł -

Recovital Bandaż kohezyjny 5cm granatowy
3,87 zł -

TOTOBI Enzympaste Kiss Berry 50ml enzymatyczna pasta do zębów dla psa i kota o smaku truskawkowym
48,98 zł(979,60 zł / l)
-

OVER ZOO Odżywka dla psów o długiej sierści 240ml
24,06 zł(100,25 zł / l)
-

TOTOBI Naturalne masło ochronne na łapki i nosek z olejkiem lawendowym 50ml
35,70 zł(714,00 zł / l)
-

JM SANTE Vet Protector PRO jama ustna – dziąsła 10 strzykawek
69,83 zł -

Recovital Bandaż kohezyjny 5cm niebieski
3,87 zł -

OVER ZOO Optic Drop 40ml
15,33 zł(383,25 zł / l)
-

OVER ZOO Clean Drop 60ml
21,24 zł(354,00 zł / l)
-

TOTOBI Naturalny płyn odświeżający 100ml
35,79 zł(357,90 zł / l)
-

TOTOBI Naturalny szampon do długich włosów 300ml
33,85 zł(112,83 zł / l)
-
NOWOŚĆ

EUROWET Szampon dla Shih Tzu 1 litr
55,19 zł(55,19 zł / l)
-

Polisept Vet AL x3
32,49 zł -

OVER ZOO Visi Drop 40ml
15,91 zł(397,75 zł / l)
-

OVER ZOO Szampon hipoalergiczny 250ml
24,06 zł(96,24 zł / l)
-

SEBOVET Excellence szampon przeciwłupieżowy dla psa i kota 200ml
55,19 zł(275,95 zł / l)
-

OVER ZOO szampon z kiwi dla psów krótkowłosych 200
10,57 zł(52,85 zł / l)
-
Promocja!

Najniższa cena z ostatnich 30 dni 62,40 zł.
GEULINCX Clorexyderm spot gel 100ml
-4%64,92 złPierwotna cena wynosiła: 64,92 zł.62,40 złAktualna cena wynosi: 62,40 zł.(624,00 zł / l)
-

TOTOBI Naturalna pianka do mycia łapek dla psa i kota 200 ml
43,65 zł(218,25 zł / l)
-

TOTOBI Naturalny szampon przeciwświądowy 300ml
33,94 zł(113,13 zł / l)
-

TOTOBI Naturalny szampon hipoalergiczny MINI 100ml
23,76 zł(237,60 zł / l)
-
NOWOŚĆ

EUROWET Szampon dla białej sierści 1 litr
45,58 zł(45,58 zł / l)
-

VETFOOD Maść DermRepair 50ml
59,95 zł(1199,00 zł / l)
-

OVER ZOO Odżywka dla psów rasy Yorkshire Terrier 240 ml
24,15 zł(96,60 zł / l)
-

Eurowet Alervet saszetka 20ml
4,84 zł -

GREEN SANTE Naturalna maść pielęgnacyjno-ochronna na łapy psów i kotów 60ml
51,12 zł(852,00 zł / l)
-
NOWOŚĆ

EUROWET Szampon nawilżający 1 litr połysk i jedwabistość
47,52 zł(47,52 zł / l)
-

OVER ZOO Szampon dla szczeniąt rasy Shih Tzu 250 ml
24,06 zł(96,24 zł / l)
-

LIVISTO Alumi spray 200 ml do ochrony i pielęgnacji skóry
37,35 zł(186,75 zł / l)
-

DECHRA Trizaural 118ml
64,98 zł(550,68 zł / l)
-

OVER ZOO Odżywka dla psów bez spłukiwania 240ml
24,06 zł(100,25 zł / l)
-

OVER ZOO Szampon zmniejszający linienie 250ml
24,24 zł(96,96 zł / l)
-
Ręcznik z mikrofibry GRATIS!

VIRBAC Allerderm Pianka micelarna oczyszczająca 100ml
64,51 zł(645,10 zł / l)
-
Ręcznik z mikrofibry GRATIS!

VIRBAC Allerderm szampon dla suchej i łuszczącej się skóry psów i kotów 250 ml
55,28 zł(221,12 zł / l)
