Obcinaczki do pazurów dla psa

Obcinaczki do pazurów dla psa: Precyzyjne i bezpieczne narzędzie do regularnej pielęgnacji. Dbaj o komfort i zdrowie łap Twojego pupila.

Bestsellery

Wyświetlanie wszystkich wyników: 3

  Obcinaczki do pazurów dla psa – praktyczna pomoc w codziennej pielęgnacji pupila

  Sklep internetowy Zoona.pl oferuje karmy weterynaryjne, maty chłonne, zabawki dla psów oraz obcinaczki dla psa do pazurów. Przycinanie pazurów to obowiązek każdego odpowiedzialnego właściciela. Psie łapy narażone są na różne przeszkody, które mogą przyczynić się do powstawania stanów zapalnych. Aby właściwie dbać o ich higienę, należy zaopatrzyć się w wysokiej jakości akcesoria pielęgnacyjne. O pazury psa powinno się dbać i regularnie je przycinać, wtedy czworonóg będzie zadowolony i ochoczo dołączy do wspólnych zabaw i spacerów.

  Obcinaczki dla psa – dlaczego warto stosować cążki do pazurów dla psa?

  Pazury psa, podobnie jak ludzkie, rosną przez całe życie. Podczas chodzenia, biegania czy kopania w ziemi psy nie ścierają ich wystarczająco efektywnie, dlatego potrzebna jest odpowiednia pielęgnacja łap i obcinaczki dla psa, czyli obcinacz do pazurów dla psa. Optymalną długość pomagają utrzymać cążki do pazurów dla psa. Za długie pazury nie dość, że wyglądają nieestetycznie, to jeszcze mogą powodować dolegliwości bólowe, a nawet stany zapalne czy problemy z chodzeniem. Obcinanie pazurów u psa – pazury można obcinać samodzielnie lub w gabinecie weterynaryjnym albo salonie piękności dla psów. Czasem niezbędna jest szybka interwencja, więc obcinak do pazurów dla psa powinien się znaleźć w każdej psiej kosmetyczce.

  Używanie obcinaczek nie jest wcale trudne i nie wymaga doświadczenia. Każdy pies będzie wdzięczny za zabieg pielęgnacyjny wykonany w domowym zaciszu, bez stresu związanego z wizytą w obcym miejscu.

  Obcinaczki do pazurów dla psa – na co zwrócić uwagę?

  W zależności od rasy obcinacz do paznokci dla psa może mieć różne wielkości. Mniejsze modele będą się świetnie sprawdzać w przypadku niewielkich psów, natomiast obcinacz do pazurów dla dużych psów powinien mieć przynajmniej 14 centymetrów – wtedy z pewnością sprosta zadaniu. Obcinacz do pazurów dla psa powinien być wykonany z wytrzymałych materiałów, tak aby szybko i bezpiecznie obciąć pazurki, bez powodowania dyskomfortu u psa. Wyprofilowane, zakrzywione ostrze ogranicza ryzyko przypadkowego skaleczenia zwierzaka.

  Obcinaczki dla psa powinny też być poręczne, tak aby dobrze leżał w dłoni właściciela i zapewniał wygodę i pewne cięcie. W sklepie internetowym Zoona.pl oferujemy kilka modeli, wśród których z pewnością znajdą Państwo taki idealnie dopasowany do potrzeb psa i właściciela. Dodatkowo zachęcamy do zapoznania się z innymi produktami i akcesoriami do pielęgnacji psa w naszym asortymecie.